Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek ha a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a feleségem utalt egy csomó pénzt a bankszámlámról a sajátjára, majd a következő nap beadta a válópert? Van egy gyerekünk, neki muszalj lesz albiba menni mert ebből a házból semmi nem jár neki/nem adom el, saját. A többi lent

Figyelt kérdés

(Maradjon a kérdés a válás kategóriába )

Tehát ö sokkal rosszabb helyzetbe van. Keves a fizuja, 2-3evesunk van, albérletbe megy, es sztem kellett a pénz az induláshoz.


Azt mondta én ugyse adok

semmit, és szerinte ennyi járna neki -

2 millió ft.


A ház az bonyolultabb eset, a lényeg az csak az enyém lett.


Ti mit tennétek ilyen helyzetben?


jan. 16. 21:43
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%
Rendorsegi feljelentes, hogy a birosagon legyen nyoma a vagyonelosztasnal.
jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
100%

Mitől bonyolult eset a ház? Ha csak a tied az az egyszerű eset, nem? Vagy tett bele ő is?


Én mindenképp megemlíteném a válóper során. Nem értek hozzá, de gondolom most keresned kéne egy válóperes ügyvédet

jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
18%

Ilyen helyzetben? Ugrottál kb. 5 lépést, hogy 1. miért ilyen nővel álltál össze 2. mikor romlott meg a kapcsolat 3. miért van meg a belépési adata, ha külön számlán vagytok, stb...


Szóval sok minden nem derült ki, de azért esti olvasmánynak jó volt. Én meg épp azon szörnyülködöm, hogy egy nőnek sem kellek házasságra sem, nem még hogy gyerekvállalásra...

jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
Budapest?
jan. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
69%

Én is feljelenteném. Több ponton fogható lenne informatikai rendszer illették telen használat. De az ügyvéded megmondja.


Peren kívül kéne megegyezni mert ezt biztos bukná. Vagy utalja vissza.

jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
100%
Költött a házra?
jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
100%
Mentsd le a bizonyitekot, jelentsd fel
jan. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
100%
Ha koltott hazadra, akkor vissza kell kapnia a penzt
jan. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarsz elérni?

Asszony vissza gyerekkel, csak a gyerek, csak a két misi?

Vagy minél előbb lezárni a válást.


Kérj banktól egy papíros, hiteles számlakivonatot, kellhet még.

jan. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
69%
Mi a bizonyítékod arra hogy a feleséged utalt át 2 milliót a te számládról az ő számlájára és nem önként te tetted ezt?
jan. 17. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!