Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megteheti ezt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megteheti ezt velem?

Figyelt kérdés
Mióta a válás feltételeit megbeszéltük (ügyvédnél a megállapodás), és megharagudott rám, úgy döntött felrúgja a korábbi megállapodásunkat, hogy nem egyedül fizetek mindent.. 2 hitel, rezsi, mobil, internet számla, gyakorlatilag minden. 350e-t keresek nettóba, ő közel 450-et (én vagyok a férfi, ő a nő). Szóval hogy lehet ez, hogy mivel ő haragszik, akkor nem fizet egy forintot se, sőt, amit megvettem neki, azt mondta elutalja, nem tette még azt sem. Rám nehezedik anyagilag a teher teljesen, ő meg "lubickol". Ok hogy válunk, de az élet nem áll meg. Ha meg mondom hogy ingyen élő, semmit se fizet, akkor meg azt mondja itt e telefonod, veszek másikat, meg fenyeget. Mi a f? Mondjuk ez méginkább megerősít, több játszmája mellett hogy nem ő a nagy Ő.

márc. 30. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van ügyvédetek, nem egyszerűbb és célravezetőbb őt megkérdezni? Gyanús, hogy jobban képbe van jogi szempontból, mint itt a nagy átlag.
márc. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
0%

Ezér nem veszünk el cigànlànokat.


Nos, mi a megàllapodàs, amit alàírtatok?

márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyoldalu megállapodás volr hogy csak neked legyen jó ha rádáldozza az életét aztán kb nem kap semmit? Mert akkor érthető talán.
márc. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Legközelebb jobban meggondolod kit veszel el!
márc. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A válás sokszor nem emberi! Elfelejtik egykor volt szerelem, szeretet is abban a kapcsolatban! Itt kezdődik a baj...Nem tudom mit tégy. Talán próbálj meg vele újra beszélni erről!
márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A havi kiadásainkhoz semmi köze az ügyvédnek, a lényeg hogy a havi kiadásokat egyedül állom, mert én úgyse hagynám hogy elmaradjanak, ő meg visszaél ezzel... pár hónapot kibírok..
márc. 30. 23:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Nos, akkor gondolom megteheti. Elvégre nem teszel ellene. Akkor a válasz megszületett.
márc. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mit csináljak vele? Agyon kéne ütnöm?
márc. 31. 00:33
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezni az ügyvédet, ilyen esetben mit tehetsz. De, mivel az ő vagyona épp úgy közös lesz, mint a tied, mikor osztanak, nagyjából mindegy is, most ki fizeti épp a számlákat.
márc. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Drága férjem Attila és kedves kommentelők!

Először nem lubickolok, másodszor pedig ellátom a háztartás e mellett dolgozom, gyerekeket nevelek, +kiadást mintpl. Kaja ,ruha, iskoláztatás ami szerintem sokszor több mint a rezsi.

De megvallom őszintén most is szeretlek és q szívem szakad meg hogy te ilyeneket irsz ami nem teljesen fedi a valóságot. És hogy emiatt válsz el mert neked rezsit kell fizes én meg a családunkat. MELLESLEG úgy hogy te csajoztál be , szerintem kicsit tisztességtelen ez ,hogy hazugsagokat irsz ide ki, hogy nőveljék az egód.

ápr. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!