Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megélhetés miatt nem válni? M...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megélhetés miatt nem válni? Mert van gyerek es nem tudna egyedül boldogulni- erről mi a vėleményetek? Sokan vagytok így?

Figyelt kérdés

ápr. 4. 09:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
61%
Aki a penzre hivatkozik, az mindig a gyavasagat leplezi. Nyilvan eletszinvonal csokkenessel jar, de senki nem lesz hajlektalan tole. A hazassagok fele valassal vegzodik, tehat az emberek fele meg tudja oldani a sajat eletenek a fenntartasat.
ápr. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak így, aztán egyszer csak rájönnek, hogy elment az életük.
ápr. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
21%
Azoknak is elmegy az életük akik elválnak. Nálam csak egyszer van tarós párkapcsolat házasság. Ha válnék, onnantól kezdve egyedül élnék, senki sem kellene. Nem hiszek abban hogy van két ember aki az életét adná egymásért, én igen, de értem biztosan senki. Így maradnék egyedül. Egyébként házas vagyok és nem szerelemből, ugyanis nálam olyan nincs. Van, de engem nem lehet szeretni, egyetlen tulajdonságom sem szerethető csak kihasználható.
ápr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
93%
Sok nő van ilyen helyzetben, ha lenne hova mennie és normális körülmények között élhetné az életét akkor elhagyná a férjét. De ehhez kell megtakarítás és aki háztartásbeli és nincs önálló jövedelme annak ez nehezen kivitelezhető.
ápr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
50%
Sokan vannak az ilyen ostoba csórók.
ápr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
69%
Sajnálom őket. Remélhetőleg tudnak egyszer váltani. Nem hülyeség a szegénység.
ápr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
26%

Váltani? Cseberből vederbe? A nők véleménye szerint a pasik többsége, mondjuk a 75-80%-a élhetetlen. A pasik szerint az élhetetlen nők aránya is hasonló. Ha elválsz, 90% hogy ugyanolyan vagy még rosszabb pasiba vagy nőbe botlasz, ráadásul már bejátszik 1-2 gyerek mindkét oldalon. Nincs közös múltatok, viszont rossz múltatok az van. Kezdetben kiélitek magatokat, csak a jót mutatjátok és a jót akarjátok észrevenni. Aztán beüt a valóság.


A másik! A nők ebben a hatalmas túlkínálatban hogyan választanak? Mert mondjuk 100 pasi között van 10 férfi, akkor azoknak ha nincs valami szuper fotójuk, nem tolonganak, akkor a sok idiótától hogyan veszitek észre?


Bakker, ti arra panaszkodtok hogy kommunikációra, önálló értelmes gondolatra képtelen pasikkal találkoztok. Adtok teret az értelemnek is, ha annak nem extrém szexi a profil képe? Ott van előttetek a gyöngy kiszórva, de ti csak a csillogó eldobott alufólia szemetet veszitek észre, mert az szebben csillog. Egyáltalán nem értékelitek azokat, akik mellett biztonságot, remek partneri kapcsolatot élhetnétek. Nektek csak a külső, a külsőségek mennek, kinek nagyobb és vastagabb a farka, kinek milyen perverz extrém szexuális szokásaik vannak, ki fogja kielégíteni a napi 5X szexéhségeteket, ki fogja bevállalni az anált, melyik férfi vállalja be a párcserés szexet stb.


Nem a levegőből szedem ezeket, regisztráljatok be férfiként bármelyik társkeresőre. Nulla külselyű gyerekes anyák, 90kg-mal akkora elvárásokat támasztanak, hogy az finoman szólva is röhejes. Én nem értem meg miért ültök ti nők ekkora magas lovon.


Az nem ciki hogy nektek csúcs kategóriás pasi kell fullos testtel, nektek meg van 20-30kg felesleg, meg zsíros a hajatok? Mert egy ilyen nő is lapnak veszi, hogy neki a csúcs pasi jár alanyi jogon.


Elvált nőknek 2 gyerekkel nem ám egy hasonló átlag férfi kell, hanem felső kategóriás plasztikai sebész. Vicc amit műveltek. Persze tele van sírva a net hogy nincs normális férfi. Persze, ha ekkorák az elvárások, akkor mit csodálkoztok. Ti már betegek vagytok, agyatokra ment hogy ti nők mindent és mindenkit megkaphattok.

ápr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
88%

Van aki évekig spórol titokban pénzt hogy tudjon lépni.

Kell egy otthon ugyebár, van aki tanul, tanfolyamot végez hogy el tudja majd tartani a gyerekét egyedül is.

ápr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
87%

"Aki a penzre hivatkozik, az mindig a gyavasagat leplezi. Nyilvan eletszinvonal csokkenessel jar, de senki nem lesz hajlektalan tole."


Pont azért, mert aki annyira sz*rul áll, az inkább nem lép. Az én anyám is beadta a válópert, na az nem szimplán életszínvonal-csökkenés volt, kvázi végignyomorogtuk a következő 15 évet, ha nem lettek volna a nagyszüleim, akiknél ehetünk iskola után, szerintem kb. éhen is haltunk volna, ma már lehet, a gyermekvédelem is felfigyelne erre, csak akkor még ez kevésbé működött.


Télen annyira nem telt fűtésre a szigeteletlen házban, hogy reggelre a pára is meglátszott, mikor levegőt vettünk. Inkább nem is sorolom, hány évig jártam lyukas cipőben iskolába az esőben is.


Szóval azért baromi sokaknál ez nem szimplá életszínvonal-csökkenés, pláne, ha gyerek is van. Őket ki akarja így nevelni? Ha ezt tudnám csak nyújtani, inkáb nem válnék el.

ápr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
51%

Nem válok el mert jó körülmények között vagyunk.

Van egy nagy háza, építkezünk , imádja a gyerekünket. Mi meg megbeszélnünk és megoldunk minden felmerülő problémát.

Annyit dolgozik, és annyit keres, és úgy szereti a gyerekünket ahogyan más soha nem fogja.

Ráadásul a férfiak nem akarnak gyereket , idegen gyereket, se házasságot, se felelősséget.

Ha rossz lenne a házasságom akkor se találnék jobbat.

ápr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!