Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megélhetés miatt nem válni? M...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megélhetés miatt nem válni? Mert van gyerek es nem tudna egyedül boldogulni- erről mi a vėleményetek? Sokan vagytok így?

Figyelt kérdés

ápr. 4. 09:18
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
81%

Nekem volt már szeretőm de dobtam.

Egyszer sem volt kiváncsi a gyerekemre , albérletben éltem arra várva hogy hajlandó legyen összeköltözni velünk.

Alaposan mellé fogtam .

Ő maradt a szüleivel, rengeteg kifogása volt, és persze másokkal töltötte a szabadidejét.

Nekem mindig azt mondta h ő milyen szegény stb, de eljárt haverokkal bulizni, aztán hónapok múlva rájöttem hogy nem akar semmit, hiszen mindig én hozom fel az összeköltözés témáját.

Ő konkrétan csak a f@cát akarta beletenni az egészbe, pedig kicsi volt neki.

Mégis meglepődött amikor megírtam neki hogy oké akkor legyen vége.

ápr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
49%
10. "Ha rossz lenne a házasságom akkor se találnék jobbat." Végre egy ember kimondta a lényeget! Ezzel én is így vagyok. Próbáltam ismerkedni nőkkel, az összes csalódás volt, a kezdeti nagy lángolás a részükről gyorsan elillant, mert hát megilyedtek. Aztán rájöttem idővel, hogy szinte az összes két lábon járó probléma halmaz. A nejemmel van 1-2 dolog amiben nem egyezünk, na ezekkel a nőkkel már az elején lenne vagy 5 minimum. Az hogy lenne szex ami jelenleg nincs otthon? Ugyan már, 40 felett rájöttem hogy a szex egy túl dimenziónált nagy semmi. Emiatt válni?
ápr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
84%

12 válasz

keményen fogalmazol, de sajnos egyet kell értsek veled. 20 éveimben el sem tudtam volna képzelni az életemet napi szex nélkül, mondhatni röptében a legyet. Amikor megismerkedtem a feleségemmel akkor néha szóvá is tette, hogy neki nincs erre igénye napi szinten. 30 éveinkben összeértünk, akkor mindketten kezdeményeztünk, született gyerekünk, jó volt minden. 2 gyerek születése kb 5-6 évre lefárasztott minket, volt szex, de teljesen rendszertelenül, fáradtak voltunk, nem ez volt a prioritás. 40+ a feleségemnek lenne igénye a szexre, nekem meg egyre kevésbé. Fizikálisan mindketten elhagytuk magunkat, a pandémia alatt nekikezdtem edzeni, ledobtam 20kg, sokkal jobb lett a keringésem az állóképességem. De kedvem nem lett szexelni, valószínűleg a hormonszint változás az oka. Jól meg vagyok a feleségemmel, szeretem, foglalkozunk egymással, de havi 2-3 szex van és annyi.

ápr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
67%

A szeretővel nagyon nagy kár lelépni.

Gondolj bele, ugyanolyan rossz lesz az is.

ápr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
53%

Sok esetben erre hivatkoznak, de szerintem is gyávaságra vall nem elválni, amennyiben elmérgesedett, helyrehozhatatlan a házasság.


Szerintem csak az anyagiak miatt nem válni kifogás. Sok elvált embert ismerek, akik megélnek, még ha az anyagi színvonaluk csökkent is (az én szüleim szintén elváltak).

ápr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Aki szerint kifogás a pénz, olvasta a 9-es kommentem?
ápr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
66%

Teljesen igazad van.

Nekem is itt a 7 éves lányom.

Van fűtés, meleg víz, ennivaló, ruha .

Én meg olyan képzésre járok most ami 600 ezer ft.

Nyaralni járunk, a lányomnak is mindene meg van.

Soha nem szállnék ki ebből a házasságból egy szerető kedvéért.

Nem megyek anyaotthonba, nem fog éhezni és fázni a lányom azért mert az anyja hülye.

Ráadásul egy idegen nem fogja szeretni a gyerekemet, de még egy fagyit sem fog soha megvenni neki.

Sőt szexuális zaklatás veszélyének sem teszem ki a lányomat. Hány ilyen történik….

Maradok a férjemmel, akkor is ha makacs a természete, mert legalább van közös célunk: a lányunk boldogsága!

ápr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
62%

A válás pártiak menjenek és váljanak el. Lehet náluk ez a családi norma. A környezetemben páran elváltak, de egyről sem tudok akinek hosszú távon megérte volna. A női ismerőseim kivirágoztak, sorozatrandik, átlagban pár év alatt 15-20pasival szexeltek. Kiélték magukat szexuálisan, most meg nem kellenek senkinek komolyra, csak a kujonoknak dugásra. A férfi ismerőseim meg beszorultak albérletbe vagy hazaköltöztek a szüleikhez, nő egyiknek sincs, de azt mondják hogy már nem is kell nekik. A gyerekek sínylik meg a legjobban, szinte mindben hagyott nyomot pszichésen, ez látszik is rajtuk.


El lehet válni ha akkora agresszíó van a két ember között. Szex miatt felesleges, a legnagyobb butaság. Felrúgod a családod, abban reménykedsz hogy a következővel minden rendben lesz, sőt a szex is csodálatos lesz... itt a mesekönyvet az esti szellő be is csukta.

ápr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
71%

Senki sem fogja feladni a biztosat a bizonytalanért.

Nem válok és nem lépek le egy pancserral .

A rossz tapasztalataimról könyvet írhatnék és csoda hogy találtam egy embert aki házasságot akart, gyereket, közös otthont.

Van egy két rossz napunk, de mi kitartunk egymás mellett!

ápr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
8%
Én egyetértek azokkal akik a szex miatt nem válnának el. Egy bizonyos idő után nem lesz fontos úgyse. Ráadásul tényleg nem lehet tudni, hogy a másik személy milyen ember, meddig tartana vele a láng. De ha már annyira nem bírnék magammal inkább elválnék mint megcsalnám a másikat.
ápr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!