Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kulfoldon dolgozom, nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kulfoldon dolgozom, nincs lehetosegem hazamenni, de valni akarok. Vagyoni kovetelesem nincs, gyermek nincs, csak a fuggetlensegemet akarom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. jan. 19. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

egyelőre nem tudsz mit tenni várj, ha nem sürgős, esetleg ha a párod újból akarna nősülni és elinditaná a válást akkor megoldja helyetted.

olyan helyet csak akkor tudok elképzelni, hogy nem jöhetsz el, ha nem legálisan vagy ott!

a másik esetben, pedig mindenki legalább egy vagy 2 évente hazafut, arra az időpontra időzits mindent, jó előre!

kérj meg itthoni ismerőseidet, hogy beszéljenek egy ügyvéddel, mit mond, mert igy szerintem jobb megoldást nem kapsz..vagy mégis?

2008. jan. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha már 1 éve külön éltek,akkor ügyvédi megbízással közös megegyezéssel sikerül.Az ügyvéd képvisel a bíróságon,mert ha te leszel a felperes,valakinek feltétlenül ott kell lenni,mert különben megszüntetik az eljárást.
2008. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
56%

Hat azert nem olyan egyszeru, hogy csak egyszer kell hazautazni, es mindent akkora idoziteni. Hisz eloszor be kell adni a kerelmet a birosagra, amit csak szemelyesen lehet megtenni, es azok majd valamikorra kituznek egy napot. De azt kerheted toluk, hogy kb mikor utazol haza, es hogy ok akkorra tuzzek ki, ha lehetseges. En is igy csinaltam, es rendesek voltak.

Bar azt, ha ugyveddel csinaltatod, nem tudom, hogy mukodik, lehetseges, hogy meg lehet ot bizni, hogy eljarjon az ugyedben.

Sok sikert!

2008. febr. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!