Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hol tudom levetetni a férjes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudom levetetni a férjes nevem és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2008. jan. 23. 00:08
 1/3 anonim válasza:
100%
Menj be az illetekes Onkormanyzat anyakonyvi hivatalaba. Ott kerheted hivatalosan a nevmodositast. Ki kell toltened egy nyomtatvanyt, melyben meg kell inmdokolni, miert szeretnel nevet valtani. Ok illetekessegbol tovabbitjak a Belugyminiszterium fel, akiktol fogsz kapni egy hatarozatot, hogy megvaltozott a neved. Ennek a hatarozatnak a birtokaban tudsz uj igazolvanyt csinaltatni. Fizetni az Onkormanyzatnal kell. Hogy mennyit azt nem tudom, mert en mar tobb mint 10 eve valtoztattam nevet.
2008. jan. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha vissza akarod venni a lánykori neved akkor 5000 forintos illetékbélyeg az anyakönyvi hivatalba,kiadják az uj születési anyakönyvi kivonatot,majd 1000 forint az uj személyiigazolvány az önkormányzatnál.Én is most fogom ugyan ezt tenni és már megérdeklődtem.
2008. febr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2008. febr. 4. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!