Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás utáni, egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás utáni, egyedülálló anyaként hogy kezdjek hozzá újraépíteni az életem, h kezdeményezzek nála?

Figyelt kérdés
Szétköltöztünk a férjemmel már több, mint fél éve és pár hónapja megakadt valakin a szemem a munkahelyemen, sosem találkoztam még ilyen pasival. Fogalmam sincs h adjam a tudtára, h tetszik konkrétabban. Sokaknak tetszem, nem viselt meg a szülés, de ő meg amolyan alfahím, "félek" tőle. Úgy gondolom válással, gyerekkel nem illendő férfiakat randizni hívni, amúgy is amolyan régi típusú lány vagyok, legyen ez a férfi dolga. Amikor találkozunk a folyosón összeakad a tekintetünk és érzem azt az összetéveszthetetlen szikrát, amikor találkozunk. Gyakran utánam szól...stb., tudom h tetszem neki, de abban nem vagyok biztos h kellenék is (ill. hajrá önbizalomhiány). Ő fiatal, egy idősek vagyunk, sosem volt ilyen "fiatal" barátom, attól tartok h egy 27 éves pasinak sok vagyok gyerekkel, bár nem apát "keresek", hanem férfit. Valami praktika ami bevethető ilyen helyzetben, pasik ti hogy állnátok ilyen szituhoz?
2011. márc. 26. 11:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%

Fél év után még csak a gyerekeddel törődj,ne a pasikkal!

Először válj el, ha majd szabad leszel,és tudod rendesen nevelni a gyereked,akkor kereshetsz olyan pasat,aki vállalja a gyerekedet és a gyereked is jól kijön vele.

Elsősorban anya vagy,csak másodsorban nő. Férfi nélkül ki lehet bírni pár évig is.

2011. márc. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
kellemes társadalmi beidegződés, h egy nő rossz anya, ha válás után nem marad évekre egyedül esetleg örökre. a férfiaknál nincs ilyen szabály, náluk szinte házasság alatt is megengedett a csajozás. Nagyon tévedsz, elsősorban egy ember vagyok és utána lettem anya, a fiam érdekében a végsőkig elmegyek, de nem hinném, h rossz anya lennék attól, h néha kicsit kikapcsolódok, esetleg nőként kezel valaki! Első kör a randi, összebútorozni rögtön nem fogunk és nem apát keresek, már van a gyerekemnek!
2011. márc. 26. 12:07
 3/19 anonim ***** válasza:
47%

Hát igen, kicsit furcsa hogy te már a pasizáson agyalj. Az is furcsa amit írtál, hogy ,,nem apát keresek, hanem férfit".

Egy férfi igenis legyen apa is a gyerekednek, amikor pasizol, ne csak magadra gondolj, hanem a gyerekedre is.


Amugy meg sok mosolygás, kedvesség, közvetlenség, lazaság. Ha valóban tetszel neki akkor kezdeményezni fog egy találkozót.

2011. márc. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Mondd meg egyenesen a pasasnak,hogy leakarsz feküdni vele. Erre minden férfi kapható.
2011. márc. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
ez jó ötlet! hétfőn meg is mondom neki!
2011. márc. 26. 12:16
 6/19 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
65%

Ha több mint fél éve szétköltöztek, akkor az a kapcsolat nem most romlott meg, nem is fél éve. Nincs arról szó, hogy mióta tart a probléma. Vannak olyanok, ahol akár hónapok óta nincs testi kapcsolat. Ki tudja, mióta tart. Ha már évek óta nem feküdtek le egymással, szerintem természetes hogy a nőnek már van igénye arra, hogy valaki átölelje és hozzábújhasson.


Az is természetes, hogy most csak egy férfit keres nem apát. Gondolom nem is egyből azt akarja, hogy összebútorozzanak, hanem egy pár kávézás, szórakozás (mozi).. aztán pedig meg lehet látni, hogy milyen komoly lesz.

Nem kéne egyből pálcát törni az anyuka felett.

Gondolom az meg senkit nem zavar, hogy apuka esetleg jobbra-balra kefél.

2011. márc. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
51%

>>Az is furcsa amit írtál, hogy ,,nem apát keresek, hanem férfit".


Miért furcsa? Van azoknak a gyerekeknek apjuk. Csak épp nem lakik velük. Miért kellene az új partnernek APÁNAK lennie? Nincs arról szó hogy összeköltözne valakivel. AZ új férfi csak egy társ, meg a közös programoknál fogadja el hogy esetleg ott vannak a csemeték, de a nevelésük ne az ő dolga.

2011. márc. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
16%

Szia, egyet értek veled. Én is a válás szélén táncolok, és remélem, majd egyszer lesz bátorságom újra randizni. Már több mint másfél éve nem éltünk nemi életet a férjemmel, megcsalni nem fogom, de ha elválunk,biztos hogy első körben nem apukát keresek majd a gyerekemnek.

Az viszont kicsit durva hogy megmondd nekik kerek perec, hogy le akarsz vele feküdni, hiszen az el is riaszthatja, és gondolom, mint nőnek elsősorban az hiányzik hogy újra nőnek érezhesd magad, a randevúk, a "szerelem".

Szerintem csak flörtölj vele, bátorítsd, de ne rohand le.

2011. márc. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
bár nem a kérdéshez tartozik, de szétköltözés előtt már egy éve nem volt közöttünk szex, amikor utoljára volt az is csak olyan volt h használt és kész, akkor már úgy döntöttem, h köszönöm, de ha nem tud normálisan bánni velem, akkor nem vagyunk állatok, csak azért h legyen szex nem kell.....na ez így is maradt!A mai lányokhoz képest úgy gondolom nehéz eset vagyok, nekem szerelem kell a szexhez és az se az elején! A drága a legjobb barátnőmmel is csalt és nem is ez volt a legrosszabb dolog! Nem kerestem kapcsolatot, most se keresek, de ő van és tetszik, évek óta nem volt ilyen, mert én komolyan gondoltam a házasság nevű intézményt, ha meglátom akkor viszont vigyorgom és össze vissza beszélek.
2011. márc. 26. 13:00
 10/19 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
50%
Akkor a legapróbb lelkiismeret furdalásod se legyen.
2011. márc. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!