Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás utáni, egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás utáni, egyedülálló anyaként hogy kezdjek hozzá újraépíteni az életem, h kezdeményezzek nála?

Figyelt kérdés
Szétköltöztünk a férjemmel már több, mint fél éve és pár hónapja megakadt valakin a szemem a munkahelyemen, sosem találkoztam még ilyen pasival. Fogalmam sincs h adjam a tudtára, h tetszik konkrétabban. Sokaknak tetszem, nem viselt meg a szülés, de ő meg amolyan alfahím, "félek" tőle. Úgy gondolom válással, gyerekkel nem illendő férfiakat randizni hívni, amúgy is amolyan régi típusú lány vagyok, legyen ez a férfi dolga. Amikor találkozunk a folyosón összeakad a tekintetünk és érzem azt az összetéveszthetetlen szikrát, amikor találkozunk. Gyakran utánam szól...stb., tudom h tetszem neki, de abban nem vagyok biztos h kellenék is (ill. hajrá önbizalomhiány). Ő fiatal, egy idősek vagyunk, sosem volt ilyen "fiatal" barátom, attól tartok h egy 27 éves pasinak sok vagyok gyerekkel, bár nem apát "keresek", hanem férfit. Valami praktika ami bevethető ilyen helyzetben, pasik ti hogy állnátok ilyen szituhoz?
2011. márc. 26. 11:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Keresd a társaságát, beszélgess vele ha van rá alkalom, ha kölcsönös a dolog előbb utóbb el fog hívni randira.
2011. márc. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Tudja, hogy külön vagytok a férjeddel? És azt, hogy ez végleges? Ha nem, akkor lehet, hogy azért nem lép. Tegyél róla, hogy megtudja! És tényleg ismerkedj, legyél nyitott, mert sok nő túl sokáig vár, aztán úgy hozzászokik az egyedülléthez, hogy már nem is akar maga mellé senkit. Pedig nincs az a kisgyerek, aki nem nő fel egyszer, attól még jó anya vagy, ha esetleg boldog is vagy. Hajrá! :)
2011. márc. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
84%

Sőt kiegészíteném az utolsót!

Akkor vagy jó anya, ha boldog vagy!

Gondoljunk bele!

Lehetnél:

"én csak érted élek"anya. Akkor a gyerek élete végéig kiválthatatlan hálát érez az anya iránt.

Szomorú anyuka. Ez sohasem jó. Mégha nem is mondod a gyereknek, észreveszi.

Dühös anyuka. Mert apád... kezdetű mondatok..pff...

Boldog anyuka, egészséges kapcsolatban.

Az enyém egyes számú.

Hiába vagyok anya már én is, ha nem ugrok neki, mikor füllyent, akkor jön a Bezzeg mikor kicsi voltál és apád elment én felneveltelek.

2011. márc. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Használd ki, hogy csinos vagy a pici gyerek után is és fiatal. Nem marad ez mindig így. Persze lehet később társat találni, de nem biztos, hogy akkor is meg lesz a bizonyos szikra és nem csak azért kötsz ki valaki mellett, mert már nagyon kell valaki és kell a gyereknek is apa (aki később egyre nehezebben viseli az udvarlókat.)

Szóval szerintem nyugodtan próbálj lezser lenni, gondolj közben arra, hgoy milyen jó, hogy már legalább van egy porontyod, szóval nem kell ezen görcsölni, hogy arra is rávedd a pasit.

Itt a tavasz! Szerintem keresd a társaságát a munkahelyen, tegyél célzásokat és szerintem Neked kell picit kezdeményezőnek lenned, hiszen ő joggal tart tőled, ismerve az előzményeket. Úgy értem, nem tudhatja, hogy akarsz-e más pasit, van gyerkőc stb.

2011. márc. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én is a válás szélén állok, 5 hónapja lakunk külön a férjemmel (megcsalt, majd elhagyott minket). Először nagyon rossz volt, de mostmár érzem azt, hogy kezd kinyílni az életem. Ismerkedem, barátkozom, flörtölök, amikor a gyerek az apjával van eljárok szórakozni, és tervezem, hogy sportolni illetve táncolni is el fogok járni. Szóval hidd el, ha boldog vagy a gyereked is értékelni fogja, hiszen tényleg jobb, egy boldog anyuka, mint egy besavanyodott. És ha a boldogságodhoz hiányzik egy férfi társasága, akkor hajrá, nyílj meg előtte is. Mosolyogj sokat, légy pozitív és erre a férfiak is vevők. Ha valóban tetszel neki, előbb-utóbb lépni fog feléd. Sok sikert kívánok!
2011. márc. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben jártam, mint te, és sikerült egyenesbe hoznom az életemet. Nem szeretném itt kiteregetni a részleteket, de ha írsz nekem privit, szívesen válaszolok.
2011. ápr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Most vettem észre, hogy be van kapcsolva a privid, így én is tudok írni.
2011. ápr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Balázs1987 ***** válasza:
12%

Szia, bocsi nem akarok beleszólni az életedbe,

a Te dolgod, de légy szíves olvasd el a kérdésem, és a válaszokat, a 3. oldalon van a Mit tehet ilyenkor egy apa...

Egyáltalán nem a faszikon kellene, hogy járjon az eszed, hanem azon a kis emberkén aki neked köszönheti félig az életét, mert halálod napjáig felelősséggel tartozol érte, ha már vállaltad... Szerintem ezzel elmondtam mindent, és tényleg olvasd el az én bejegyzésem, és gondolkozz...

Köszi, és bocsi!

2011. ápr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
annyira ironikus es szanalmas hogy amikor egy egyedullalo anya kiir egy kerdest, hogy ismerkedne, es egyben apat keres a gyermekenek, akkor mindenki lehurrogja, hogy pfff eloszor ferfit keress es majd talan apava valik, ha megszeret stb, most meg amikor valaki eloszor ferfikent nez a masikra, es nem elsosorban apapotlekot, akkor mindenki lehurrogja,hogy dehat megis hogyan gondolja ezt, az gyereknek apa is kell es ne csak magara gondoljon a no...ugyhogy ennyit errol...barhogy is van ugyis itelkezni fognak es hoborogni...elkerulhetetlen, ez van. csinalj amit akarsz :D
2017. nov. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!