Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Normális az ilyen anya szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ilyen anya szerintetek?

Figyelt kérdés
Válás folyamatban, van két szép unokám, de már lassan egy éve nem találkozhattam velük, sem én, sem asszonyom, sem a fiam! Menyem, még az addig kapott ruhákat, játékokat stb. mindent ami reánk emlékeztetne kidobott, elégetett! Tegnap az utcánkban feleségem találkozott a bicajozó fiukkal és képzeljétek, nemhogy megálltak volna pár szóra, úgy köszöntek a régi szia helyett"csókolom", azt hajtottak tovább! Hiába van láthatás, nem kapja meg az apjuk sem több mint egy éve, most már nem is keresi őket, úgysincs értelme!
2011. szept. 2. 10:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális ez a helyzet.

A fiad ne adja fel,mert később megbánhatja a gyerekek azt fogják hinni nem akarta őket.

Ugy tudom 5000-500.000ft-ig büntethető az a szülő aki akadályozza vagy tönkreteszi a láthatást.

2011. szept. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha 100 nővel kefélt volna félre a fiad,a gyerekektől akkor sem lenne joga eltiltani az exfeleségnek.

Nem tudom,hogy hol kell ezt jelenteni, de ne hagyjátok annyiban.

2011. szept. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Bocs, ha zavarosan írtam, az asszonykája lépett mellé. A válás folyamatban van , már egy éve húzódik, mert a fiam velem dolgozik időnként a gazdaságban és a vagyonmegosztáson van a vita. fele gazdaságomat akarja elvetetni, holott a fiam csak időszakosan segített be, nem állandó bejelentett munkával. Igaz ott hibáztam, hogy időnként számlájára, de csakis az ő külön számlájára utaltam nem egyszer sok tizmillát. De csak azért mert vállalkozást szeretett volna indítani és hogy lássa a bank, hogy van pénze, kaphasson hitelt egy Webáruház megnyitásához! Meg az új tőkeelhelyezésre mindig jobb kamatot adtak a bankok.
2011. szept. 2. 19:43
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem kefélt félre és nem kiváncsi a fiaira. A te fiad harcoljon nincs annál rosszabb ha azt kérdezi egy gyerek, hogy apa miért nem jön? Én nem tiltom őket rosszat se mondtam soha róla mégse jön ( nagy 10 éves, pici 2).
2011. szept. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez esetben főleg nem értem.

Édes jó istenem, elképesztő mik vannak.

Nagyon sajnállak titeket :(

2011. szept. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Sajnos van ilyen és a pláne, hogy a válóperes bírónő is az anya anyagi létét akarja biztosítani. A bank ugyanis kiadta a különszámlán található kivonatokat! Mivel a fiam nevén volt nem érdekli honnan került rá és miért és főleg mi okból volt hogy újra meg újra az én gazdaságomba lett visszainvesztálva. Most könyvvizsgálót rendelt ki , átvilágításomra, kiváncsi vagyok mi lesz a vége!
2011. szept. 3. 16:20
 17/22 anonim ***** válasza:
78%

Ügyvédet és pert az asszony nyakába de sürgősen!!

Én a családvédelmiseket is felhívnám, hogy az anya az apja és az apja családja ellen neveli a gyerekeket ráadásul egy ribanc és másokkal kurogat.

Azonnnal sürgősen, mert a végén a gyerekek is ilyenek lesznek:(

2011. szept. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

ráadásul 2 hetente kötelező lenne látnia gyereket, ha kell elmegy a nőhöz, ezt a nő megtiltotta, tehát sztem esélyes lehet hogy a nőtöl elveszik.

De gyorsan cselekedjetek!! Ez borzalmas de tényleg. Törvényt szeg a ribanc és nem fizetni neki semmit, mivel megcsalta a férjét. A gyerekeket én bevállalnám és a nőnek egy forintot se fizetnék.....

2011. szept. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik válaszoló megírta mi a teendő! Minden egyes alkalommal amikor az anya nem teszi lehetővé a láthatást, el kell menni a gyámügyre és bejelentést kell tenni. Ez először csak írásbei felszólítással jár, aztán szépen küldik a pénzbírságról a csekkeket! Ezt a következő láthatás idejéig rendezni kell!!! Tehát jelen esetben két héten belül! Ez elmehet több százezer forintos összegig is. Egyszer csak megunja az asszonyka. Ideje lenne rájönne egyes elvált anyukának, hogy a gyerreknek apára is szűksége van. A gyerek nem tehet arról, hogy két felnőtt elhidegül egymástól. Az ilyen anya viselkedése szánalmas és nem méltó az anyaságra sem!!! Anyák szégyene!
2011. szept. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy elég messze került a munkája miatt a fiam, költséges lejárni a semmire. De kereste már az ált. iskolánál is, próbálkozott, nem sok sikerrel. 3.-os és elsős fiúk. Röviden annyit mondtak, nem akarnak találkozni, mert apu volt a rossz, mert otthagyta őket és jól elvannak az anyjukkal. Meg úgy is van egy K rvája és az anyjuk nem engedi, meg ők sem akarják látni.

A megitélt tartást rendszeresen fizeti és nehezen de már kezd beletörődni, pedig új párja elfogadta volna gyerekestől is.

2011. szept. 8. 15:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!