Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Normális az ilyen anya szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ilyen anya szerintetek?

Figyelt kérdés
Válás folyamatban, van két szép unokám, de már lassan egy éve nem találkozhattam velük, sem én, sem asszonyom, sem a fiam! Menyem, még az addig kapott ruhákat, játékokat stb. mindent ami reánk emlékeztetne kidobott, elégetett! Tegnap az utcánkban feleségem találkozott a bicajozó fiukkal és képzeljétek, nemhogy megálltak volna pár szóra, úgy köszöntek a régi szia helyett"csókolom", azt hajtottak tovább! Hiába van láthatás, nem kapja meg az apjuk sem több mint egy éve, most már nem is keresi őket, úgysincs értelme!
2011. szept. 2. 10:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Minek kérsz tanácsot ha nem fogadod el? Azt írtad a gazdaságod jól megy, tehát pénzed van, nem hiszem el ha valaki tényleg látni akarja a gyermekét és vissza szeretné szerezni az az anyagiakon aggódik. Nekem a szomszédom hasonló helyzetben volt (férfi). Napi 10 órákat dolgozott, hogy a bíróságon bebizonyítsa igenis fel tudja nevelni teljesen egyedül (nagyszülők nem éltek már), az akkor két éves fiát (most 19 a srác). Mi szomszédok fogtunk össze, hogy el tudjon járni melózni, addig felváltva vigyáztunk rá.
2011. szept. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Keresse meg a gyerekeket! Legyen bátorsága!!!
2013. ápr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!