Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tudok tenni, hogy érvényes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni, hogy érvényesíthessem a láthatást, ha az anya mindenhol hazudik és keresztbetesz?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom elhozni a gyerekeimet, mert az anya nem adja oda, hiába megyek érte. Több alkalommal mentem már úgy hogy két tanúval, feljelentettem a gyámhivatalnál, de ő is hozott két hamis tanút, hogy ő ott volt, én nem voltam ott. Egyszer már kihívtam a rendőrséget is, ki is jöttek negyed órán belül, igazolták is, hogy valóban ott voltam, de a gyámhivatalban a tárgyaláson erre meg azt mondta, hogy ő ott volt, csak mire a rendőrség kijött, addigra elment és én direkt csináltam a cirkuszt, hogy őt ellehetetlenítsem. A gyámhivatal meg sz.rik az egészre, lezárták az ügyet azzal, hogy ellentmondóak az állítások és ebből nem állapítható meg semmi. Kértem, hogy jelentsék a rendőröknek, hogy hatóság félrevezetése történt és a rendőrség állapítsa meg a cellainformációk alapján, hogy ki hol tartózkodott, de azt mondták a gyámhivatalban, hogy erre nekik nincs hatáskörük. Az már egyértelmű számomra, hogy a gyámhivatal sz.rt sem ér, de mit tudok tenni, annak érdekében, hogy láthassam a gyerekeimet?
2011. nov. 7. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem meg kellene oldani a fentálló problémát az exedel.

Talán megbeszélni a problémáitokat.

Aztán nem eröltetni az elhozást hanem közös programot kitalálni, pl közös játszóterezés. Közös séta a helyi parkban. olyan programokat, hogy anyának ne kelljen egyböl oda adni a gyereket. valószínü nem bízik meg benned az anya és ennek utánna járni miért is nem.


gyerekek nélkül megbeszélni aztán gyerekekkel közös program, majd ha ehhez eléggé inteligensek vagytok akkor az anya is megbízik benned és oda adja a gyerekeket.

2011. nov. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Gyanús, hogy ez a visszavágó, mit tettél ellene? Próbálj bocsánatot kérni, kárpótolni, és megoldódik. Ha otthagytad, és vele együtt a gyerekeid is, megérdemled, csak szegény gyerekek nem. Amúgy nem sokat ér, ha 2 hetente eljársz megnézni, szépen nőnek-e, attól már apjuk igazából úgysem leszel.
2011. nov. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Az első nagyon naiv. Az ilyen szemét anya csak a saját érdekeivel törődik. Ha intelligens lenne,akkor odaadná az apának a gyereket. Sajnos sem a Bíróság,sem a Gyámhivatal nem a gyerek érdekeivel törődik,csak az anyáéval. Az apának egy joga van:fizetni. Elég sok ilyen példát látok.

Próbálj a Bíróságon a panasznapon tanácsot kérni.

De ha az anya ilyen,akkor ha odaadja is majd a gyereket,minden módon ellened fogja nevelni. Az ilyent én nem nevezem anyának.

2011. nov. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Egyébként én is nő vagyok. Nem osztom azt a véleményt,hogy mindig csak az apa hibás a válásban. Legtöbbször a nő sokkal hibásabb,csak ezt ma nem szokás beismerni.
2011. nov. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Gyermektartást fizetsz? Mert ha igen, akkor jogaid is vannak. A láthatásnak komoly feltételei vannak, amiket a bíróság állapít meg. Évek óta bevált a kéthetes láthatás, és elhozatal. Amolyan apukás hétvégék.

Tudod, valami nagyon elfajulhatott köztetek, ha ilyen állapotok uralkodnak.A legrémesebb az egészben, hogy a gyerekek itt eszközül szolgálnak egy bosszúhadjáratban. Nagyon sajnálom őket!

2011. nov. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

sajnos ismerős a szitu én is hasonló helyzetben vagyok. A gyámhivatalok túlságosan anyapártiak sajnos. Esetleg annyit tehetsz ha van városba családsegítö elmész hoźájuk és egy kirendelt segitővel kell majd a gyerekekért menned aki majd bizonyitja a gyámügy felé a láthatás akadalyozását, az exednek meg megy majd a pénzbíság érte ahányszor nem adja oda.

sajnos többet nmtudsz tenni az ügyben!

sok kitartást hozzá.

2011. nov. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Na álljon meg a menet!

Először is nem én hagytam ott, hanem ő ment el egy másik pasival, amikor rosszabbul kezdett menni a vállalkozásom. Azért haragszik, mert nem tudtam tovább finanszírozni a luxusát. Beszélni nem lehet vele, a gyerekek pedig már nem kicsik, és meg is mondták, hogy anya nem engedi, hogy eljöjjenek velem, de ők szívesen jönnének.

2011. nov. 7. 15:08
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, az az általános feltételezés, hogy egy válásnál mindig a férfi a hunyó..Ez természetesen NEM igaz...A nők lassan kezdik átvenni a vezetést, ha már meg nem szerezték..

Csak ami szintén hiba kis országunkba, a gyerekeket 99%-ban mindig a nőnek ítélik meg...pedig ismerek olyan apukákat, akik 1000x jobbak lennének erre a feladatra.

Írod, hogy a gyerekek nem kicsik...akkor már lehet velük értelmesen beszélni, és tudják, hogy te szereted őket, nem rajtad múlik. Eljön az az idő, amikor (14-15 éves kortól)már saját maguk is felkereshetnek téged, ha erre igényük van. Fel a fejjel! Bízzál a gyermekeidben!

2011. nov. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Itt minden megkeseredett, elvált, megcsalt nő ellened lesz, elhordanak majd mindennek, és azt fogják mondani, hogy biztos Te tettél olyanokat, amik miatt ez a helyzet alakult ki, és csak magadra vehetsz. Úgy kellett volna feltenned a kérdést, mintha Te a nő lennél..
2011. nov. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Elképesztő, hogy van képe itt egyeseknek a kérdezőt okolni???A volt feleség nem áll és nem is fog a jogalkotók felett élni. Ha a kérdezőnek 100 k*rvája lett volna mellette, akkor sem teheti ezt, nem akadályozhatja a bíróság által kiszabott láthatást.
2011. nov. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!