Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen büntetésre számíthatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen büntetésre számíthatok a rendőrségen ha elmaradtam 1 havi gyerektartással?

Figyelt kérdés
Anyagi okokból nem tudtam fizetni.A munkanélküli segély lejárt és nem volt semmi jövedelmem.Szerencsére találtam munkahelyet így fizetem továbbra is.A volt nejem már rohant a rendőrségre feljelentést tenni.Próbáltam vele megbeszélni hogy pótolni fogom.
2012. jan. 24. 18:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
hát megáldott az égtéged ezzel a nővel!! :S sajnálom. szerintem semmi nemfogtörténni. ilyen 1 havival max.kiröhögik anyukát. pláne akkor ha tényleg bizonyítani tudod, hogy lejárt a segélyed,gondolom erről vannak papírok stb. plusz tudod igazolni hogy van munkád stb. azóta fizettél már? esedékes voltmár? erről van igazoládod ugye?
2012. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom milyen nő ez o.O
2012. jan. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Majd csak most lesz esedékes a következő gyerektartás fizetése.Ezzel együtt az első fizetésem is,tehát rendezni tudom az elmaradást.Persze vannak papírok amik igazolják hogy mikor mennyi és meddig járt a segély.Köszi a választ.
2012. jan. 24. 18:41
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
Gondolom a feleséged tisztában van vele, hogy lenne miből. Ha meg máról holnapra élnek, nekik is enni kell, mit adjon a gyereknek? Kérj kölcsön rokonoktól, új nőcitől, mindegy. Egy hirtelen kimaradt gyt nagy gondot okozhat.
2012. jan. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jólvan ez esetben kedves kérdező akkor utald el neki a kimaradt tartásdíjat is. Ennyi. Nem tudsz mit tenni. Ha meg tényleg feljelentett akkor vszinű hamarosan behívnak téged, hogy meghallgassák a másik oldalt is. És akkor oda vidd magaddal minden féle papírt. Szinte kizártnak tartom, hogy emiatt bebörtönözzenek :) nyugi.
2012. jan. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Istenem. Elképesztő milyen nők vannak :( Esküszöm én szégyellem magam :(

Nem lesz semmi következménye.

Nagyon sajnállak :(

2012. jan. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj belőle, csak tudd bizonyítani hogy átutaltad, tehát ezeket a papírokat jól tedd el. Nagyon szemét az exed,még akkor is, ha máról holnapra élnek.Az én exem, amióta férjhez mentem azóta nemfizet kicseszésből, mert elköltöztünk messzire. Azóta nagyon megromlott a kapcsolatunk, végül a bíróság végrehajtóhoz küldte az ügyet, most szépen fizet mint a katonatiszt, nem havi huszat, hanem havi harmincat. De ismétlem, ő kiszúrásból nem fizet, ha egy normális mondata lett volna, hogy nincs pénze, azt megértem és sehova nem fordultam volna.
2012. jan. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
már megkaptam az értesítőt.remélem mihamarabb megoldódik.
2012. jan. 25. 15:26
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 25. 15:26
 10/13 anonim ***** válasza:

ez már vagy a tizedik gyerektartásos kérdés az "Egy véletlen kérdés"-ek közül. Miket tudnak itt rinyálni egyesek... Engem édesanyám nevelt fel bátyámmal együtt úgy, hogy lakás+reszi+hiteltörlesztés+minimálbér.

Az én apám soha nem fizetett egy fityinget sem, mert nem volt a nevén semmi, feketén dolgozott a válás után, és így ugye behajtani sem lehetett a bíróság által két gyerek után megítélt 4.400(!) ft-ot. Nem gépeltem el négyezer-négyszáz

Meg lehet oldani, csak nem pickszalámin kell élni. Őszintén sajnállak a volt feleséged miatt.

2012. febr. 2. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!