Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Apum sokat iszik, és nemrég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apum sokat iszik, és nemrég anyum aztmondta neki ha nem lennénk neki akkor elválna. Szerintetek ez mit jelenz? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Igazából nekemis elegem kezd ebből lenni és senkivel sem tudom megbeszélni.Apum tönnkreteszi anyumat az ital miatt és félek, hogy baja esik anyumnak, nagyon szeretem őt és nála jobb embert nem ismerek.És nemrég halottam amint ezt mmondta apumnak.Mit tegyek, hogy apu ne igyon többé és minden olyan legyen mint régen.Segítsetek

16/L


2012. febr. 11. 16:23
 1/4 anonim válasza:

Próbálj meg beszélni vele! Hasonló helyzetbe vagyok én is csak nekem nem az ital miatt van a veszekedés....

15/F

2012. febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem rajtad múlik, kár is beleszólnod. Anyukádnak annyit mondhatsz, hogy ha elválik, te akkor is mellette állsz. Az ital mocsok dolog, nemhogy tinilányok, de sokszor képzett orvosok sem tudnak annak segíteni, aki ezt választotta és akin eluralkodott.
2012. febr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Nekem apám nem dolgozik, erős dohányos... mióta eszemet tudom anyámmal nem jönnek ki kis koromban sokat veszekedtek. (most is csak most már nem érint)

Szerencsére piáról nincs szó, viszont nálam anyám is egy idióta.

Tanács: Nem tudsz semmit sem tenni, ha anyuddal ki jössz állj mellette mindenbe és vigyáz hogy ha apád ittas akkor mindig legyen menekülésé lehetőség ha elszáll az agya...

-De egyet mindenképpen tegyél meg, légy jó ember és mutasd meg a világnak milyen emberré kell válni.

-Úgy is eljön az az idő mikor eltudsz tűnni otthonról, de ne kapkodd el, én 23/F vagyok van munkám, sulit is rendesen elvégeztem, nem dohányzom, nem drogozom, hiába sz*rt se ér a családom, és még mindig itthon vagyok, nem találtam meg az igazi párt, egyedül meg nehéz elköltözni, az albérlet meg egy zsákutca (próbáltam, egy nem megfelelő lánnyal...)


-De ez sem válasz igazán a kérdésedre...

persze ott a válás, mint lehetőség, de ezt anyudnak kell meglépnie, neked csak mellette kell állnod

-áh nem értem az embereket....


-nem vagyok szakértő a saját tapasztalataimból és helyzetemből tanulva próbálok segíteni ami egészen más

2012. febr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mit jelent..? azt, hogy fél, nem tud egyedül olyan életet biztosítani számotokra, amit eddg...

...bár ez furcsa, mert fater gondolom iszik mint a gödény, az összes pénz lemegy a torkán

..alkoholistával nem lehet mit kezdeni, odébb kellene állni...persze könnyű az észt osztani, mert Ti szenvedtek...de későb Ti is belerokkantok...


alkoholfüggő...reménytelen...a megjavult emberek csak a mesékben vannak...

2012. febr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!