Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megcsal a párom az ex-ével!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a párom az ex-ével! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyok apárommal,elhagyta az ex-ét miattam,1 hónapja viszonyuk van.Biztos helyről tudom,meg vannak "jelek" is...mit tennétek?

2012. jún. 1. 12:14
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
79%

"elhagyta az ex-ét miattam"...sosem értettem ezeket a típusú kapcsolatokat...ha elhagy valakit miattad, ergó tudod hogy nem megbízható, akkor te hogy hiheted azt hogy téged nem fog kidobni/megcsalni az első adandó alkalommal?


Másrészt, te az eddig leírtak alapján szétszakítottál egy családot, egy ótvaros nagy k_rva vagy. :)

2012. jún. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
86%
Otthagynam...de szerintem visszakaptad amit tettel...nem szep olyan pasival kezdeni akinek parja van es gyereke ..de ha megis ilyennek kezdesz akkor tudnod kell a gyerek mindig is ossze fogja oket kotni tetszik nem tetszik de ez igy van... es szerintem is csak potleknak kellettel... az esetek tobbsegeben ha egy pasi egy nonek gyereket csinal akkor ott eleg szoros kotodesek vannak...es nem lehet konnyen elszakadni... remelem tanultal az esetbol es mostmar tudod milyen erzes...
2012. jún. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
81%

Az a bizonyos ex,már nem is ex,hanem inkább Te legyél az ex.

Egy dolgot ebből megtanulhattál,GYEREKES PASIVAL NEM KEZDESZ KI!!!,mert mindig az anyuka győz ilyen helyzetekben,nagyon elege kell legyen és már nagyon el kell legyenek hidegülve egymástól,ahhoz,hogy a pasinak csak Te kelljél,és a gyerek elé helyezze az új kapcsolatát.Sajnos most csak egy kaland voltál,felüdülés számára,LÉPJ LE AMÍG NEM KÉSŐ.

2012. jún. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...igazatok van...mindenkinek...pofára ejtettem valakit..én is pofára estem..én még csak 25 vagyok...találok jobbat is
2012. jún. 1. 13:10
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg nőtlent. Tudod lehet rossz passzban volt a kapcsolatuk, te pedig kéznél voltál, hogy a pasi meneküljön az otthoni gondok elől, csak idejében rájött, hogy mégis hiányzik neki a család.
2012. jún. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Rossz passzban volt,tudom,vitáztak,mert a nő féltékeny volt-miattam-és a "párom" besokallt...azután hogy elhagyta,kb:2 héttel,már kezdtem észre venni dolgokat,meg a "párom" is hangoztatta,hogy jó viszonyban vannak.Ráadásul egy munkahelyen is dolgoznak...
2012. jún. 1. 14:04
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott a fenébe, 1 hónap az semmi, nem köt össze titeket semmi, ezen kár is gondolkozni.

Előtted az élet, még bőven van időd találni mást. Bár azt nem értem, hogy 25 évesen hogy dőlhettél be neki ennyire.

2012. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj a dologból és ne keveredj többet ilyenbe!
2012. jún. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Vitaztak a felesegevel, s mint latod, hogy jol erezte a neje, hogy a valami nincs rendben odahaza!

MEgcsal a parod, ez vicc? Csalados emberrel volt szexualis kapcsolatod 2 honapig, illetve szereto voltal, aki alkalmazkodott egy himnek az igenyeihez, s ez ert vegett most, amit fogadj el!

2012. jún. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
71%
Minek emelted ki a kérdést, ennyi válaszból nem szűrted le a lényeget?
2012. jún. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!