Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Beadnátok a válókeresetet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Grófházy kérdése:

Beadnátok a válókeresetet? Vagy megpróbálnátok még megmenteni ezt a házasságot? És ha igen, akkor hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy fél éves kislányunk,de sajnos az utóbbi hónapokban nagyon megromlott a viszonyunk.

Már 8 éve együtt vagyunk,ebből 3 éve házasok.

Apróbb összezördüléseink ritkán,de voltak,de ezek csak piti dolgok/dolog miatt

Olyan boldogok voltunk.

Minden reggel összebujtunk,adott puszit,este is mikor hazajött,átölelt,gyakran megdícsét,hogy milyen szép vagyok,együtt reggeliztünk,akkor megbeszéltük a hetünk hogyan alakul,mit kell csinálni stb...

Mindketten dolgoztunk,de mindig szakítottunk időt egy kis mozizásra,közös vacsira,csavargásra kettesben.

és most hirtelen minden eltűnt!

Már rég szerettünk volna babát,de 3-szor elvetéltem,mire kiderült mi a gond.Akkor is maximálisan mellettem volt,eljött mindig velem az orvoshoz,odafigyelt rám mindig.Végre megszületett a pindurka.

Én azt hittem,hogy akkor most végre teljes a boldogság,ez volt még a hiányzó láncszem.

Ezt a mai helyzetet álmomban sem gondoltam volna!!!!

Mert ha már korábban is ilyen lett volna,akkor természetesen már a házasságig sem jutunk,nemhogy gyerekvállalásig.!!

Napi 16 órát dolgozik hátfőtől vasárnapig.

Néha hazaugrik pár órára,de sem szabadnap sem szabadság.

Egyébként nem beosztott,hanem vezető beosztásban dolgozik.

A picit szereti,de nagyon kevés időt tölt vele.

Este ha hazajön,köszön,és ennyi.

eszik,tv,tusolás,alvás.

gondoltam,hogy a manóval megváltozik az életünk,de ez számomra nem azt jelentette,hogy megromlik!

sem nőnek,sem anyának,sem feleségnek nem érzem magam.

Állandóan beszólogat,amivel nem tudok mit kezdeni.

Elmaradtak az apró figyelmességek,semmi kedvesség velem szemben.ha szólok neki ugyan válaszol,de neki sem mondanivalója,sem kérdése nincs....

Értetlenül állok a dolog előtt!

Próbáltam vele beszélni,de csak hárít,meghogy ne beszéljek hülyeségeket stb.

Én töröm magam,próbálok jobban figyelni rá,több időt vele tölteni,de "nem ér rá hazajönni"

És amásik probléma:hozzám sem ér! havi 1 alakalom.Hát ez nem normális dologfőleg,hogy előtte ez is jól működött.Vagy van valakije!

Mondjuk még nem volt erős és időm utánajárni,hogy van- e alapja a feltételezésemnek.

Pár hete foglalkoztat komolyabban a válás gondolata,mivel nem látok semmi hajlandóságot sem,hogy legalább próbálkozna.neki ez a 3. házassága.

Már gondoltam párterápiára...vagy nemtom

Nemtudom mit tehetnék még.Tanácstalan vagyok

Szerintetek?? Ti mit tennétek???


2012. szept. 25. 17:58
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Írjál neki levelet és hogy mi a bajod és mit érzel .Ő is levélben válaszoljon. Határidőt szabjál.
2014. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!