Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem kértem eddig tartásdíjat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kértem eddig tartásdíjat, de a megélhetésünk nagyon nehézkes, férjem közölte, h, fizetni nem fog "nekem", ha pert indítok, akkor ő a gyerekekért és tartásdíjért megy majd, megkeresve a legjobb ügyvédet. Lehet esélye, h. elveheti a gyermekeim?

Figyelt kérdés

Férjemtől lassan másfél éve külön élünk,2. házasságom,2 közös gyermekünk van, és nekem van még 2, az 1. házasságomból.

számláink halmozódnak, bár itthon igyekszem pénzt keresni, sajnos nem elég,

A picit kb 2 hetente látja 1-2 órára, a nagyobbat ekkor viszi,A legkisebb gyermekem 16 hónapos, születése előtt 2 héttel költöztünk el a közösen hitelből vásárolt házból, erről lemondtam egy megállapodásban, és a hitel fizetéséért cserébe a tartásdíjról is, mondván majd a fiainké lesz a ház 17 év múlva, ha kifizetésre kerül, de



2013. jan. 1. 23:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
20-as, erre nem fog válaszolni. Aki két házasságot is elszúr, abban fel sem ötlenek ezek a kérdések. Majd hozzámegy egy harmadikhoz, kai mondjuk mindig k*rvázik, szül neki is kettőt, hátha jobb lesz és kész. Aztán válás.
2013. jan. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
nem,természetesen nem ez volt a célunk,és igen,a gyermekeinket is közösen terveztük.Természetesen hibás vagyok,amiért az életünk így alakult,az első házasságomnál hiányzott belőlem a megbocsájtás képessége,a továbblépni tudás,a férjembe vetett bizalmat sajnos nem voltam képes újjá építeni,ezért végül közös döntéssel mindenben megegyezve megszakítottuk a közös életünket.ma már tudom,hogy a megcsalásnál sokkal fájdalmasabb és elviselhetetlenebb dolgokat is hozhat az élet...a 2. férjem esetében pedig a másik nem kellő ismerete,a bízni akarás bármi áron,majd szembesülés a valósággal,persze ez csak akkor derült ki mikor a közösen vásárolt házba költöztünk ,a szülők é a barátok közelébe,ekkor mintha kicserélték volna,jöttek a problémák,és ha nem tetszik el lehet menni válasz legtöbbször,hát végül eljött ez is.Nem vagyok házassággyűjtő,nem tervezem sem a közeli sema távoli jövőben,hogy társat keressek magam mellé,sem időm,sem energiám,sem kedvem hozzá.Az egész sztorihoz meg annyit,hogyha esetleg bármikor meghiúsul a hitel fizetése,esetleg elveszne a ház,hát akkor így jártunk,nem lesz mit tenni,hisz jelenleg és még néhány évig teljesen a bank tulajdonát képezi mondhatni,lévén h. önerő nélkül teljes egészében hitelből lett vásárolva,erre épp egy ügyvéd hívta fel a figyelmem.Mert ugye lemondtam a tulajdonjogról,ez majd egyszer a fiaimé lesz,igaz haszonélvezettel terhelve,ami esetleg azt is jelentheti,hogy mégsem akkor jutnak majd hozzá,amikor szükségük lenne rá,jelenleg a bank nem hagyja jóvá h. a tulajdonukba kerüljön,szóval az elkövetkező évek vagy jót hoznak v. nem ilyen szempontból,ha mégsem,akkor legalább,duplán rosszul jártunk,ennyi,de azért köszönöm a kérdéseket,és válaszokat,igyekszem ezekből a szempontokból is átgondolni
2013. jan. 4. 14:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!