Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan fog dönteni a bíróság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fog dönteni a bíróság ha a feleségem csak két hetente hétvégén akarja, hogy láthassam a gyerekeimet?

Figyelt kérdés
A feleségemmel közös megegyezéssel indult a válásunk ami idő közbe megváltozott. A gyerekeimmel gyakrabban szeretnék találkozni mint kéthetente hétvégén, amit nem is mindig tudok megoldani a munkám miatt. Még nem váltunk el, de már elköltözött és így is harcok vannak a gyerekekért, hogy mikor mehetek értük. Az én akaratomat is figyelembe fogják-e venni, vagy amit az anya szeretne, inkább azt helyezi előtérbe a bíróság?
2009. szept. 14. 11:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Hány évesek a gyerekek? Így elsőre ez lenne a legfontosabb.
2009. szept. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%

Hát, az általános az az, hogy kéthetente egy hétvége a tiéd.

Nem elszomorítani akarlak, ez az általános. És az ünnepek fele.

2009. szept. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%

Termeszetesen figyelembe fogjak venni a te jogaidat, akaratodat is, nemcsak a felesegedet.

Igenis harcolj a gyerekekert, es ha egy mod van ra, kerd a kozos felugyeletet. Miert nem tudnak a gyerekek 1 hetet az anyanal egy hetet nalad tolteni??? Vagy 2-2 hetet? Igy mindketten reszesei lehettek a gyerekek fejlodesenek, mindegyikotok kiveszi a reszet a gyereknevelesbol. Anyagilag, fizikailag, mindenfele szempontbol.

Ha mindketten normalisan eltek, es mindegyikotokkel jol kijonnek a gyerekek, tudod, hogy nalad is szivesen lennenek...stb. akkor kerd a kozos felugyeletet.

Amugy minden 2. hetvegen szoktak elvinni az apak a gyerekeket, pentek delutantol vasarnap estig. Nyari szunet...stb. feleben apanal vannak a gyerekek.

2009. szept. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
A feleségem megmondta, hogy közös felügyeletbe nem fog belemenni. A gyerekek egyre ritkábban vannak nálam és ezért már inkább ő hozzá kezdenek húzni. Én nem nagyon tudok velük leni mert 2 nap munka 2 szabadban dolgozok és minden második műszakom éjszaka van. Vendéglátásban dolgozok. Szabadnapjaim nem mindig esnek hétvégére és hétköznap nem engedi, hogy velük legyek. A gyerekek mindi jol érzik velem magukat és szeretnek is álam lenni. Az útóbbi ídőben a nagyobbik gyerek nem is akar már szót fogadni nekem. 5 és 8 évesek.
2009. szept. 14. 12:30
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtál,kísértetiesen hasonlít az én válásomra!

Nem lesz egyszerű dolgod,de megéri harcolni.Nekem sikerült.Igaz,hogy ügyvéd nélkül nem ment volna,de sikerült.

Minden héten itt lehetett eddig a lányom,most azonban másik iskolába íratta az anyja,és önhatalmúlag ritkította a láthatást,csak kéthetente adja ide a gyereket,de ezért még megüti a bokáját!Már felvettem a kapcsolatot a gyámhivatallal...

Ja és nén is a munkámra hivatkoztam,joggal,és figyelembe vette a bíróság.

Ha még nincs ügyvéded,szerintem szerezz egyet,hidd el megéri!

2009. szept. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Mennyiért vállal álltalába egy ilyen pert egy ügyvéd?
2009. szept. 14. 12:37
 7/30 anonim ***** válasza:
81%

Ne csodálkozz,hogy nem akar szót fogadni a nagyobbik,nemsoká követi majd a kisebb gyermeked is,mert valószínűleg ez van kiadva nekik anyuci által...

Az én lányom pl nem ehetett a Párom főztjéből...

Meg egyáltalán nem szólhatott Hozzá,mert "anya azt mondta,hogy nem szabad,és azt is megtiltotta,hogy azt hazudjam,hogy nem szóltam Hozzá,mert úgyis megtudja..."Na hát az ilyeneket mindet össze kéne kötözni,és jól lesúlyozva egy sebes folyóba dobni zacskóval a fejükön!!!

Az meg milyen dolog hogy hétköznap nem adja oda Őket??Te nem tudod elindítani Őket iskolába,óvodába?

Ne hagyd magad!Harcolj a gyerekeidért!

Sok kitartást hozzá!

2009. szept. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
12:31- es. Nektek hogy itélkezett a bíróság a gyrek elhelyezésben?
2009. szept. 14. 12:41
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj,én kb 6-7-szer voltam Nála,mármint az ügyvédnél,meg egyszer kellett jönnie a tárgyalásra,és 30ezer lett a vége.

Megmondom őszintén többre számítottam...


12:31

2009. szept. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Mi szomszédos falukban lakunk,a lányom az én falumba járt suliba,így csüt.suli utántól péntek estig,minden héten+minden harmadik hétvégén csüt. suli utántól szombat estig lehetett nálunk.

De most oda jár suliba,ahol lakik,és nem jöhet csak kéthetente,mert az anyja azt hiszi,hogy ő felülbírálhatja a bírósági döntést...


12:31 voltam

2009. szept. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!