Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan fog dönteni a bíróság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fog dönteni a bíróság ha a feleségem csak két hetente hétvégén akarja, hogy láthassam a gyerekeimet?

Figyelt kérdés
A feleségemmel közös megegyezéssel indult a válásunk ami idő közbe megváltozott. A gyerekeimmel gyakrabban szeretnék találkozni mint kéthetente hétvégén, amit nem is mindig tudok megoldani a munkám miatt. Még nem váltunk el, de már elköltözött és így is harcok vannak a gyerekekért, hogy mikor mehetek értük. Az én akaratomat is figyelembe fogják-e venni, vagy amit az anya szeretne, inkább azt helyezi előtérbe a bíróság?
2009. szept. 14. 11:39
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Azért nem akarja, hogy nálam legyenek hétköznap mert ebben nem lenne rendszer és csak a gyerekek fognak megzavarodni, hogy mikor ki megy értük. Az viszont jó rendszer lesz ha majd csak 2 hetente láthatom őket. Hát köszi. Ahelyett, hogy örülne, hogy levenném a nyakáról időnként őket.
2009. szept. 14. 12:48
 12/30 A kérdező kommentje:
Nem ügyvéd vezette le a válópereteket, hanem alkalmanként tanácsért jártál hozzá? Mert nekem 200-ezret mondtak egy válóperre.
2009. szept. 14. 12:52
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Azt aláírom,hogy kell a rendszeresség a gyerekek életébe,de lehet az heti rendszeresség is nem csak kétheti...

Van valakije?Vagy Neked van?

2009. szept. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Elváltam,nő vagyok. Volt férjem szakács. 2nap meló 2nap szabad. Mi ugy egyeztünk meg,hogy előzetes egyeztetés alapján a gyermek barmikor elvihető. De az is bent van a végzésben,hogy amennyiben ebből vita lenne,akár évek múlva,akkor a törvény által előírt minimum lép életbe. Ami: minden második hét szombat reggel 10től vasárnap 17ig. Húsvét karácsony másnap. Pünkösd hétfő és nyáron 2szer 2 hét. De mi ezzel nem foglalkozunk. Mindkettőnk azóta új kapcsolatban él. Fiam jól kijön mindenkivel. Imádja az apját és ő is viszont. Amikor menni akar mehet. Sőt valamikor én kérem exem vigye el,mert nem biztos végzek munkával,hogy érte tudjak menni. Szóval így is lehet
2009. szept. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy neki van-e, de nekem semmi komoly.
2009. szept. 14. 13:00
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Most nem értem konkrétan hogy mire gondolsz...

Mindkettőnknek volt ügyvédje,néha,mikor úgy tűnt,hogy sikerült végre megegyeznünk,akkor összeültünk négyesben,konkretizálni a dolgokat.(Aztán mindig az lett a vége,hogy semmire sem jutottunk...Csak a tárgyalás előtt,már a bíróságon egyeztünk meg ami a láthatást illeti...)

Volt ugye a békítő,azon még nem volt ügyvéd,aztán a szétválasztó vagy milyen tárgyalást el kellett halasztatni mert annyira nem egyeztünk,hogy azt mondták az ügyvédek,hogy csak fölösleges pénzkidobás elmenni rá,és jó pár hónappal utána szedtek szét minket,akkor volt jelen az ügyvédem is.

Meg azért néha bejártam hozzá tanácsért is,igen.

Így lett 30 a vége


12:31

2009. szept. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

12:55!


Csak gratulálni tudok,bárcsak Tőled kellett volna elválnom!

2009. szept. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
12:55-ös Elejétől kezdve ilyen korrektül meg tudtátok beszélni. A feleségem nem akarja így leírni a bíróság előtt. Csak két hetet akar és majd közbe eldől. De abban nem hiszek mert így is nehéz vele. El akarja intézni, hogy a végzésbe legyen benne, hogy ne mehessek a gyerekekért az oviba meg a suliba. Ez milyen? Az évnyitóra sem mehettem volna.
2009. szept. 14. 13:05
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi törekedtünk arra,hogy kulturáltan váljunk,hogy a gyerek ne sérüljön! Sikerült! Mindenki azt mondja,hogy így még senkit sem látott válni! A gyerek 7 éves,de válás óta sokkal kiegyensúlyozottabb. Ezt az oviban is mondták. Én elfogadtam exem barátnőjét és volt férjem is az én párom is. Soha nem értettem sok nő miért akadékoskodik :( 12:55
2009. szept. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! A feleségeddel

Azt kellene megértetni,hogy nem veled fog kitolni,hanem a gyerekekkel! 12:55

2009. szept. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!