Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan fog dönteni a bíróság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fog dönteni a bíróság ha a feleségem csak két hetente hétvégén akarja, hogy láthassam a gyerekeimet?

Figyelt kérdés
A feleségemmel közös megegyezéssel indult a válásunk ami idő közbe megváltozott. A gyerekeimmel gyakrabban szeretnék találkozni mint kéthetente hétvégén, amit nem is mindig tudok megoldani a munkám miatt. Még nem váltunk el, de már elköltözött és így is harcok vannak a gyerekekért, hogy mikor mehetek értük. Az én akaratomat is figyelembe fogják-e venni, vagy amit az anya szeretne, inkább azt helyezi előtérbe a bíróság?
2009. szept. 14. 11:39
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
13:02 Nekem miért mondtak 200ezret? Ti merre laktok?
2009. szept. 14. 13:14
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi az elejétől így gondolkodtunk. Mi bele se akartuk íratni a láthatást,de a bíró mondta írjuk bele,ha vita lenni akkor a törvény által előírt minimum lép életbe . Az évnyitón mind a négyen ott voltunk. És nem érdekel ki mint gondol róla. A volt férjemnek ugyanúgy a fia,mint nekem. És egyértelmű,hogy ott van évnyitón és elmegy szülöire.a gyerek nem tehet róla,hogy mi elváltunk. Mi mindenben megegyeztünk. A békítő 2 perc volt. A második ahol kimondták a válást az 10perc volt,mert fel is olvasták ami a jegyzokönyvbe került. És ami a poén : a 9. Házassági évfordulónk egyben a válás évfordulója is. De 12 évig voltunk együtt. De ha jön délutan fiamért akkor utána elmegyünk egy kólara , mert barátnője 17ig dolgozik utána megy elé. Én örülök,hogy így meg tudtuk oldani
2009. szept. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Ja 12: 55 ös voltam
2009. szept. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Nem lehet megértetni vele. Mindig veszekedésbe fajul a dolog ha erről van szó. Velem is kitó az a baj és ezt tudja is. Lehet azért teszi. Eddig én is részt vettem mindenbe ami velük kapcsolatos volt és ezek hiányoznak.
2009. szept. 14. 13:20
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Gyöngyös.És nem tudom,Neked miért mondtak olyan sokat...


12:55!

Szép elgondolás,hogy a feleséggel kell megértetni,hogy a gyereke(ke)t bántja ezzel a hozzáállással,de sajnos nem ilyen egyszerű... :(

Az én volt nejem a mai napig nem veszi észre,hogy a szánalmas kis bosszújával nem csak nekem hanem a lányunknak is árt,sőt,Neki árt igazán!...

Komolyan mondom,"álomválás" lehetett a Tiétek :)

Én álmodni sem merek arról,hogy valaha is ilyen normális viszony alakuljon ki köztünk...Én elfogadom az ő párját,ő nem tud megbékélni az én új életemmel...


13:02

2009. szept. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Ja,és abba ne menj bele,hogy a végzésben a kétheti láthatás lesz,aztán meg "majd meglátjátok hogyan alakul"!!!!!!Abból biztos hogy nem lesz semmi!!!Ez max egy csel akar lenni,hogy hátha így belemész...

Nagyon vigyázz,hülyének néz!Sürgősen szerezz ügyvédet!


13:02

2009. szept. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Mi a reális amiért érdemes harcolni, ami a gyerekeknek, neki is jó lehet és nekem is?
2009. szept. 14. 13:27
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

A reális az lenne,ha akkor lehetnének Veled a gyerkőcök,amikor akarnak,amikor szabadnapos vagy...

De persze ez nem lenne jó a kedves feleségednek...

2009. szept. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy csak egy csel, már ismerem. Állandóan taktikázik. Gondolom ha nincs egyetértés akkor nem választanak el a második tárgyaláson. Mikor mondják ki a válást, minek kell történnie.
2009. szept. 14. 13:33
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondják ki a válást,ha mindenben megegyeztek végre.De ha ez esetleg túl sokáig tartana,akkor a bíróság dönt,az pedig Neked bizto hogy nem lesz jó...
2009. szept. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!