Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Létezik igazi vagy nem? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik igazi vagy nem? Mi van, ha valaki neked az igazi, de neki nem, mert valamiért mégis elhagy? Akkor találsz még egy igazit vagy kész öngyilkos s lehetsz? Vagy csak vannak emberek, akik passzolnak egymáshoz és több ilyen is lehet?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
én úgy gondolom, hogy az utóbbi
2009. okt. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az igaziakat csak erőszak tudja elválasztani egymástól, de az se véglegesen és az se teljesen. Az igazi még ha mással is próbálkozik nyitva hagyja a kiskaput, örökre, képtelen teljesen bezárni. Nekem ez a megfigyelésem, a tapasztalatom, és be is igazolódott már nem egy esetben.
2009. okt. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
14:01-nek! írnál konkrét pl-át. szerintem úgy jobban érzékelhető. bár így iy sejtem , hogy mit akartál mondani
2009. okt. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
tehát mi az erőszak ebben az esetben? mit jelent a kiskapu? stb
2009. okt. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az igazi nem létezik. Senkinek se. Mindenki hajszolja és mindenki szerelmes a szerelembe, mindenki szerelmes akar lenni. Az embereknek a rögeszméjévé vált az "igazi" megtalálása. Szerintem nem létezik.
2009. okt. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


én egyzser megtaláltam azt a fiut, aki annyira elvarázsolt, hogy szó szerint rózsaszínnek láttam a kék eget is... azt hittem, kész, megtaláltam ŐT. Na, a második randink meg befuccsolt, teljesen más stílusba adta elő magát, tisztára lekezelő volt. Próbáltam még nyúzni a témát, de a 3. randin beláttam: az ott az első randin csak színjáték volt és az igazi énjét most mutatta meg. De ezt mondom, jó hogy megtapasztaltam hogy van ilyen is. Mostmár férjnél vagyok, és nála nem volt ilyen eszeveszett nagy érzelmi robbanás , viszont lassan-szépen összecsiszolódtunk , és boldog vagyok vele.

2009. okt. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az a véleményem, hogy az "Igazi" nem létezik. Ez egy illúzió. Csak akkor létezne, ha két ember totál egyforma lenne, egyeznének az elképzeléseik, elvárásaik, ilyen pedig egyszerűen nincsen.

Ha fordítottan nézem ezt a dolgot: amióta az emberiség létezik, bárkinek bárki lehetett volna vagy lehetne a párja úgy, mint "Igazi", kezdve az őskorral, amióta az emberiség létezik. Tehát az én párom akár lehetne egy ókori spártai, vagy egy feudális úr stb. Csak éppen "elkerültük egymást" időben, évezredekkel, évszázadokkal.... :-)

Lehet ezt többféleképpen értelmezni, de alapból azt mondom, "Igazi" nem létezik.

2009. okt. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Az én meglátásom szerint nem attól igazi egy szerelem, hogy nincs veszekedés és, hogy nincsenek problémák. Ezek az élet velejárói mindenkinek vannak rossz és kevésbé rossz napjai. Az igazi számomra azt jelenti, hogy éjjel-nappal a fejemben jár az illető, ha egy percre nem vagyok vele már hiányzik és, hogy akár még az életemet is feláldoznám érte. Másrészről pedig, hogy meg sem fordul az, hogy megcsalja a partnerét. És az szerintem egy iszonyatosan nagy hülyeség, hogy van férfi ösztön. Én is ezt a nemet képviselem és még sincs. Perpill a barátnőmmel nagyon furcsán vagyunk, - hihetetlenül bunkózik néha velem, de ha jó kedve van, akkor a csillagokat is lehozná értem - rohadt nagy stresszben vagyok, de mégsem tudom azt mondani, hogy jó, inkább jegeljük a dolgokat mert képes vagyok túltenni magam ezeken, mert Ő az igazi és nem tudom elképzelni nélküle az életem. Van igazi, csak egy kicsit másként aposztrofáljuk a lehetetlent próbáljuk meg elérni.
2009. okt. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem létezik igazi. Magam sem hittem benne, nem lányregényekben olvastam. Megtaláltam, onnan tudom.

Nem gyerekfejjel, nem is túl fiatalon. Túl egy váláson, 3 gyerekkel. Egy közösségi oldalon találkoztunk, kezdtünk beszélgetni. Ma is emlékszem, döbbenetes élmény volt: a második levelétől kezdve tudtam hogy ismerem, hogy egymáshoz tartozunk. Mint kiderült, ő is így érezte. Nem sejtés volt, hanem felismerés. Úgy szerettünk egymásba, hogy még fotót sem láttunk a másikról.

Aztán találkoztunk. 15 éve élünk együtt végtelen és naponta megújuló szerelemben, szeretetben. Közösen felneveltük a "hozott" gyerekeket- összesen 6-ot- akik azóta igazi testvérek lettek. Tudjuk hogy szerencsések vagyunk és azt is, hogy ez a kötés örökre szól.

A végére még egy tabut szeretnék ledönteni. A párom 18 évvel idősebb nálam, mégis tartós boldogságban élhetünk.

Egyszóval szerintem létezik az igazi. Talán nem úgy néz ki, nem annyi idős amilyet elképzel az ember, de ha találkoznak, akkor ez nem is számít többé.

2009. okt. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én megtaláltam az igazit. 2003-tól élünk boldog házasságban. Előtte kétszer is éreztem, hogy eljött az igazi.

18 évesen meghaltam volna egy fiúért, aki 3 évvel volt idősebb tőlem. Nekem mindent ő jelentett. Neki én semmit. Tudtam, hogy csak én imádom, amit ő kedvesen fogadott, de nem ígért semmit. Különböző egyetemre mentünk, elszaladtak az évek. Most újra összefutottam vele. Egy megtört, elvált, az életből kiábrándult, felelőtlen ember állt előttem. Sajnálom, hogy akkor ezért a fiúért mindent felrúgtam volna.

A második IGAZI-val 28 évesen hozott össze a sors. Úgy éreztem, hogy ekkora jó nem történhet velem. Ilyen boldog még soha nem voltam. 2 évig vigyorogtam, mint egy őrült. Itt is tudtam, hogy nem lesz jó vége, de nagyon boldog voltam vele. Ritkán (hetente 1X) találkoztunk, de nekem az volt a paradicsom. Aztán elmaradtak a találkozások. Ritkábban hívott, én pedig nem mertem rákérdezni, hogy mi történt. Évek múlva találkoztunk a munkánk kapcsán. Mindketten vezető beosztásban voltunk. Ma sem értem, hogy miért, de addig munkálkodott, hogy kirúgatott. Talán a régi énjére emlékeztettem. Azóta eltelt 3 év. Most ismét én kerültem föléje a ranglétrán. Hülye helyzeteket teremt az élet.

A férjem csodálatos ember. Mint írtam 2003-ban házasodtunk össze. Van egy 2,5 hónapos gyönyörű kisfiúnk. Kell ennél több?

2009. okt. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!