Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi idő alatt lehet feldolg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt lehet feldolgozni egy 15 évig tartó párkapcsolat végét?

Figyelt kérdés

Én vagyok az elhagyott fél, férfi, én mentettem volna a kapcsolatot, ő nem akarta. Két éve már szünetet kért, de visszajött. Igazából nem voltak sem veszekedések, sem konfliktusok, ő csak inkább elszürkült, kiábrándult és közönyös, elutasító lett. Én ugyan próbáltam mindent megtenni, de 4 napja végülis visszaköltözött az anyjához.

Gyerek nincs, élettársak voltunk csak. Szar érzés, de két éve jobban megrázott az, hogy ez velünk megeshet, mint az, hogy most meg is történt.

Vajon mennyi idő alatt lesz az ember úgymond "kész" egy újabb életre, esetleg kapcsolatra?



2013. aug. 29. 14:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak megszokásból voltatok együtt, vagy barátilag, d már érzés nem volg benne, akkor nagyon hamar 1-2 hónap.


Ha érzés volt benne, akkor 1-2 év.


Az otthagyot félnek mindig nehezebb.

2013. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ott hagyott
2013. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem három év után is beletelt pár hétbe mire egyáltalán megszoktam az üres lakást. A legrosszabb amikor a másik hagy el, te meg ott maradsz egyedül azon a helyen, ahol együtt éltetek. Meg kell szokni az üres lakást újra be kell lakni. Ha már megszokod az egyedüllétet és kitöltöd mással azt az időt amit addig vele töltöttél, akkor fokozatosan egyre könnyebb lesz..persze nem ismerlek, és mindenki másképp éli meg, nekem általában 3-4 hónap volt összeszedni magam. Csak kitartás! :) Valaminek a vége mindig valami újnak a kezdete! :)
2013. aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, kapcsolatfüggő.
2013. aug. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 valook ***** válasza:
Én a 19 együtt töltött évet talán mostanra tudtam feldolgozni, eltelt már 2 év. De kellett hozzá egy férfi, akitől visszakaptam, hogy NŐ vagyok. Igaz, ez a férfi már nincs meg 4 hónapja, de már jól érzem magam
2013. aug. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
6 év házasság után úgy 1-2 év volt mire teljesen közömbös lett, úgy értve, hogy az sem érdekelt, hogy van -e valakije, vagy hogy mit csinál, mi van vele.
2013. aug. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem valami biztató, de köszönöm a válaszokat
2013. aug. 30. 21:34
 8/14 A.R. ***** válasza:
Sajnálom, de nyugtasson a tudat, hogy te megtettél mindent. Ugyan engem csak 1.5 év után hagyott ott a jegyesem de nagyon nagyon szerettem és tőlem is szünetet kért csak én nem mentem bele inkább szakította. Nem tudok mit tanácsolni. Próbálj meg erős lenni.
2013. aug. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utsó válaszoló, köszönöm a biztatást. Sajnos egy ideje a levegőben lógott a dolog. Most az okoz elsősorban nehézséget, túl a bánaton, hogy teljesen "egymásra voltunk berendezkedve", tehát most mellettem egy nagy fekete lyuk tátong, nem tudok mit kezdeni az estékkel, egyedül vagyok, a párkapcsolat alatt a társasági élet lecsökkent, valahogy újra kéne építenem magam, csak nem megy. Legalábbis nem könnyen.
2013. aug. 31. 21:24
 10/14 A.R. ***** válasza:
100%
Én is ezt a bizonyos ürességet éreztem amiről beszélsz pedig nem 15 év volt. Őőőő az elején én sajnáltattam magam sokat. Aztán felregeltem egy netes társkeresőre és ráírogattam lányokra. Volt 2-3 randim amik teljesen visszaépítették az önbizalmam. Mikor tudatosítják benned, hogy kellesz még valakinek nem csak az az egy csaj van az jól esik és szép lassan rendbe jössz. Próbálj meg elmenni bulizni ismerkedj új emberekkel ez nagyon fontos. Próbálj meg SEMMI KÉPEN SEM OTTHON LENNI EGYEDÜL, mert meg fog ölni a magány. Utolsó válaszoló voltam
2013. szept. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!