Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi idő alatt lehet feldolg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt lehet feldolgozni egy 15 évig tartó párkapcsolat végét?

Figyelt kérdés

Én vagyok az elhagyott fél, férfi, én mentettem volna a kapcsolatot, ő nem akarta. Két éve már szünetet kért, de visszajött. Igazából nem voltak sem veszekedések, sem konfliktusok, ő csak inkább elszürkült, kiábrándult és közönyös, elutasító lett. Én ugyan próbáltam mindent megtenni, de 4 napja végülis visszaköltözött az anyjához.

Gyerek nincs, élettársak voltunk csak. Szar érzés, de két éve jobban megrázott az, hogy ez velünk megeshet, mint az, hogy most meg is történt.

Vajon mennyi idő alatt lesz az ember úgymond "kész" egy újabb életre, esetleg kapcsolatra?



2013. aug. 29. 14:05
1 2
 11/14 A.R. ***** válasza:
Ja és nekem mondjuk összejöttek a dolgok mert megismertem egy 10000000000 szer kedvesebb jóravalóbb lányt mint az exem és ma már csak nevetek rajta. Ja és vissza fog jönni valószinüleg az exed csak nem most. 15 év az 15 év. 1 nagyon jó tanács. Mikor én tepertem az exem után nem jött. Mikor lesz*rtam és jól éreztem magam. FB re új képek barátokkal, hogy jól érezzük magunkat az sziven fogja ütni. Azért mert tudatosul benne, hogy utána is van életed és ez szúrni fogja a csőrét. Kicsit most hagyd ne keresd 1-2 hónapig ha ő keres akkor váalszolj arra amit kérdez de feleslegesen ne beszélj. Ha érezze, hogy most fasírt lesz vacsorára..... :) kicsit éreztesd vele, hogy te tudomásul vetted a szakítást de nem érdekel. NE MUTASD HOGY GYENGE VAGY MERT OTT KAP EL AHOL A LEGJOBBAN FÁJ. MUTASD HOGY ERŐS VAGY ÉS VAN ÉLETED IS UTÁNA. LÉGY FÉRFI MUTASD MEG KI AZ ÚR A HÁZNÁL!!!!! sok sikert .)
2013. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm, jókat írsz. Szerencsére nagyon sokat köszönhetek a kollégáimnak és a haveroknak, "barátoknak". Már vannak is programok, amikre meg vagyok hívva és ki nem hagyok egyet sem. És pont azt tervezem én is, hogy a teljes FB profilomat át fogom alakítani, csinálok jó képeket magamról új imázzsal, vidám, kissé rosszfiús megjelenéssel, csak, hogy tudja meg, hogy kit/mit veszített. De ezt nem is ilyen "bosszú"-ként fogom fel, hanem a saját megújulásomként.
2013. szept. 2. 07:06
 13/14 A.R. ***** válasza:
100%
ennyi, erről van szó és a legfontosabb ismerkedj és NE KERESD SEMMIKÉPPEN!!!
2013. szept. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Minnél hosszabb egy kapcsolat és minél mélyebbek (voltak) az érzelmek annál több idő kell a feldolgozására. Normál esetben szerintem kell 2-3 év, de ezt úgy értem, hogy addigra már ha belekezdesz egy komoly kapcsolatba, akkor nem viszed magaddal oda az esetleges sérelmeidet, nem rondot el a dolgot. Ennél már előbb is lehet ismerkedni, csak akkor inkább lájtosan, kalandozni, csak szórakozni.
2013. szept. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!