Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megmenthető még ez a házasság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmenthető még ez a házasság, vagy már nem segíthet semmi?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok, 5 éve vagyunk házasok, és az utóbbi időben egyre rosszabb a kapcsoltunk. Vagy dolgozik, vagy a haverjaival lóg, vagy alszik. Nem csal meg, csak olyan mintha már nem tudná, hogyan kell velem bánni, hogy nekem is kellene néha a társasága, vagy jó volna egy kis közös kikapcsolódás. Egy darabig próbáltam, apró jelekkel figyelmeztetni, programokra invitálni, de nem ment. Ha kiborulok, mindig mondja, hogy sajnálja, de már ez sem tud meghatni. Két gyerekünk van, a kicsi még semmit nem érez ebből, de a nagy állandóan sír az apja után. Már nem tudom mit tegyek! Úgy érzem, jobb lenne, ha különválnánk, de még szeretem, nem tudom mit tegyek?
2013. szept. 17. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Állítsd választás elé! Vagy jön párterapeutához vagy Te mész az ügyvédhez!
2013. szept. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Megmenthető, de csak ha mindkét fél 100%-ig elkötelezi magát emellett. Ezért az elsővel értek egyet. Ha ő is akarja, és tényleg odateszi magát, akkor lehetséges. Egyébként csak időhúzás.
2013. szept. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is hasonló a szituáció, ha szólok ígéri hogy megváltozik, esetleg egy-két napig valóban foglalkozik velem, aztán megint ugyanaz. Próbáld meg hogy szervezel közös programot, pl. megveszed a mozijegyeket előre és közlöd vele hogy péntek délután 2-kor ne csináljon programot mert moziba mentek. Ha kész tények elé állítod, akkor remélhetőleg elmegy, és rájön milyen jó veletek lenni. De ha állandóan mondod neki/próbálkozol és mégsem hajlandó változni, akkor egy idő után sajnos neked is eleged lesz.
2013. szept. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Ülj le vele és mondd el kerek perec, mit érzel, mire vágysz, szerinted hová halad így ez a házasság. Az én férjem pl. nem mindig veszi az apró jeleket, aztán mikor elmondom neki, mi bánt, kikerekedett szemekkel néz, hogy ő ezt nem is sejtette. A férfiaknak nincsenek olyan érzékeny antennáik, mint a nőknek. Ha viszont annak tudtában sem változtat, hogy őszintén elmondasz neki mindent, és még csak nem is próbálkozik, már rosszabb a helyzet, mert egy házassághoz egy ember kevés, kettőnek kell dolgozni érte, hogy működjön.
2013. szept. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom,éppen elég erőfeszítést tettél már,ha ezek után sem változik a hozzáállása,akkor sajnos egyoldalú a ragaszkodásod,így nem éri meg maradni.Persze még egy utolsó,alapos beszélgetést megér a dolog,ahol őszintén tisztázod vele,mi bánt.Ha az sem segít,tudod,mi a megoldás...
2013. szept. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!