Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit éreznétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit éreznétek, ha a párotok elhagyna titeket mondjuk egy börtönviselt férfiért? (Ha lehet csak pasik válaszoljanak. )

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 15:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom, majd megkérdem a Csernust:)

Egyébként egy emberről önmagában nem sokat mond az, hogy "börtönviselt", a börtön egy olyan intézmény, ami ellen senki sincs védőoltva, egy "börtönviselt" lehet egy erőszakos fráter, egy becstelen gazember, de lehet, hogy simán peche volt, elvesztette a fejét, vagy más az értékrendje mint a ma általában elvárt...

Úgyhogy első körben kb ugyanazt érezném, mint ha egy nem börtönviseltért teszi...

2013. nov. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
az exem úgy van vele, hogy na ennyit érek, megtaláltam a magamhoz valót. tehát senkikhez a senki illik
2013. nov. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én ezt úgy értettem, hogy mondjuk te dolgozol, mindenetek megvan mégsem téged szeret, hanem azt a rossz életű pasit.
2013. nov. 26. 15:54
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
Azt érezném, hogy menjek csak akkor hozzá, úgysem passzolt az értékrendünk, ha ő képes leállni egy börtönviselt ganéval :))
2013. nov. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

A hazassag egy szabad akaraton mukodo intezmeny. A 2 fel donti el, hogy mik azok a szabalyok, amiket kolcsonosen betartanak.


Most oszinten!


Muszaj olyan onzonek lennunk, hogy MINDENKEPPEN olyan emberrel/emberekkel eljuk le az eletunket, aki hosszutavon jol erzi magat mellettunk.

Az neki is jo, es nekunk is. Kulonben mi ertelme az egesznek???


39F


UI: Sajnalom, ami veled tortent. De ne ertekeld magad alul! Vond le a tanulsagot, nyalogasd a sebeidet, amig jonak gondood, aztan majd eldol, hogy egyutt vagy kulon folytatjatok.

2013. nov. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%

a férfiak hidd el kérdező fordítva gondolkodnak. ők a jó, a nő meg egy szenny mehet is.

nem értem miért önmarcangolsz.


illetve kezdem érteni akkor mit is láthatott meg a börtönviseltben.

egy férfi legyen férfi. ő speciel szerintem nem sírna ha a csaj lelép.

2013. nov. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Elnézést,hogy írok ide,de ha én férfi volnék,mindenképpen fájna a dolog,tehát valószínűleg ugyanazt érezném,mintha egy rendes emberért hagyna el,maximum lenne miért szidnom az új jelöltet.Plusz eggyel több okom volna az ellenszenvre iránta.Természetesen abszolút jogosan.
2013. nov. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%

"illetve kezdem érteni akkor mit is láthatott meg a börtönviseltben.

egy férfi legyen férfi. ő speciel szerintem nem sírna ha a csaj lelép."


Szóval csak azok a férfiak igazán férfiak akik voltak annyira idióták, hogy börtönbe kerültek??:DD Menjél már elmegyógyintézetbe légyszíves.

2013. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
52%
valaki meg tanuljon meg szöveget értelmezni
2013. nov. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%

az a férfi akiben van annyi, ha elhagyják akkor is elégedett magával, ha tudja, hogy ő igenis jó volt és mindent megtett, és nem magát őrli fel.

egy börtönviselt pl aki meg bele sem gondol abba, hogy minek mi a következménye, vagy azzal nem is számol, az tuti hogy nem fog egy nő miatt tönkremenni.

és itt kezdődik egy férfi.

nem ott, hogy börtönviselt te értetlen!

2013. nov. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!