Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit éreznétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit éreznétek, ha a párotok elhagyna titeket mondjuk egy börtönviselt férfiért? (Ha lehet csak pasik válaszoljanak. )

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 15:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Bocsi, de van hozzáfűznivalóm:)

Nem csodálkoznék el, mert mindíg rosszért dobják el a jót.

2013. nov. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
na itt is egy férfi felettem :)
2013. nov. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

az hogy ez is egy olyan nő aki nem a rendes pasikat értékeli hanem az ilyeneket. sokkal több ilyen nő van mint hinnétek.


öntörvényű nőkhöz öntörvényű pasik kellenek. keresni kell inkább olyan nőket akik hozzánk illenek.

2013. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
52%
Mondjuk azt sosem értettem, hogy pl: egy doktornő miért megy hozzá egy orvoshoz, mérnökhöz, ügyvédhez mert, hogy nem szerelemből az tuti.
2013. nov. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, kedves kérdező, és természetsen válaszolok, mert van empátiám, símán bele tudom magam élni bárki helyébe; tudásom is, és elég öntörvényű vagyok ahhoz, hogy ostoba szabályokat lazán átlépek. Márpedig ez az.


Ugyanazt érezném, mint bármely ember esetében. Teljesen mindegy, hogy ki miatt hagy el - az elhagyás ténye számít, nem az, hogy ki vagy mi miatt.


13: Az öntörvényű nem egyenlő a börtönviselttel, sőt. Öntörvényű egy zseniális ember is, meg egy minden korlátot figyelmen kívül hagyó antiszociális ember is. A kettő között az a különbség, hogy az első tudja, hogy milyen korlátokat lép át és azoknak mi a következménye, a második pedig bármilyen korlátot áthág, és nemigen törődik a következményeivel, mert ostoba vagy gyermeki módon meg vagy győződve arról, hogy úgyis megússza.

2013. nov. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Boldogságot. :)
2013. nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 kajla válasza:
a börtön ellen nincs védőoltás, főként a mai világban. Nem mindegy miért volt ott az illető és utána hogyan viselkedik. Az elhagyás ténye és körülményei is fontosak.
2013. nov. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy lenne, hogy kiért hagy el. A lényeg, hogy elhagyott, nem engem szeret, nem engem akar. A saját életemmel foglalkoznék. Meggyógyítani a lelkem, kitisztítani a testem és az elmém, feldolgozni, továbblépni. Ha elhagyott, akkor nem voltam jó helyen. Keresném a helyem, olyan mellett, ahova való vagyok.

Nő vagyok, bocsi... :)

2013. nov. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nő vagy? Szégyeld magad!
2013. nov. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 KovA1963 ***** válasza:

A kérdésed nőies :-)

Tartsd mindig szem előtt, hogy egy férfi nem úgy érez és "gondolkozik" mint egy nő - férfi és nő kompatibilis ugyan de nemcsak külsőségekben más.

Megmondom miért nőies a kérdésed:

Egy pasinak nagyjából mindegy, hogy a párja kiért hagyja el.

Neki az a lényeg, hogy elhagyja.

A puszta tény sértheti az egóját önérzetét stb. hogy elhagyták, azonkívül hogy esetleg búsul mert szereti a párját, félti vagy akár féltékeny.


A különbség a nőnél, hogy őket úgy tűnik - mindig érdekli az is kiért hagyták el - mert az ösztönében van hogy saját értékét mérje azon milyen a másik...

Külön fájó pont, ha a másikat rossznak látja, mert magát méri azon kivel szemben maradt alul... és attól külön rosszul érzi magát. Ha a versenytárs csinosabb az is fájó akkor a hűtlen társ önzése fájó meg az egyedülmaradás a fájó - ám kifejezetten az önértékelése szenved, ha a párja mértéken aluli vetélytársat részesít előnyben.

Én így látom a fejemből kifele :-)


Egyébként meg konkrét esetben lehet lélektani elméleteket gyártani - pl a egyes nők rossz fiúkhoz való ösztönös vonzódásáról. Van ilyen jelenség igen.

Pénzhez vonzódás, korhoz, ranghoz vonzódás is.

A kívülálló megmagyarázza és számításnak tűnik amit lát - ám az ösztönök azok amik számítóak - aki benne van - igaz szerelemnek él(het)i meg - bármily hihetetlen.

2013. dec. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!