Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit éreznétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit éreznétek, ha a párotok elhagyna titeket mondjuk egy börtönviselt férfiért? (Ha lehet csak pasik válaszoljanak. )

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 15:42
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Nem vagyok férfi, de azért azt elmondanám hogy ha elment mindegy kivel, akkor jobb is hogy elment. Mert nem szeretett téged eléggé. Majd jön másik aki értékelni fog és szeretni olyannak, amilyen vagy. Egy darabig fáj, de ha jön egy másik elmúlik és még örülni is fogsz hogy így történt.
2013. dec. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Kedves előttem szóló!

Én pedig nem vagyok nő, így csak férfiként tudom megosztani a tapasztalatomat.Viszont abból van bőven. Lehet olyan pont a férfi életében, amikor végképp betelik a pohár és felborít mindent.Mint férfi ehhez azt hozzá kell tennem, hogy ez akkor következik be, amikor már egy tucatszor "majdnem" eljött ez a tetőpont, de valami miatt megint bizalmát adja a társa felé a kapcsolatban. Szóval! Ha eljön ez a bizonyos tetőzés, akkor már minden mindegy alapon borít mindent, mert "ennél csak jobb lehet egyedül is" érzés eluralkodik rajta.Persze, mindkét fél hibás lehet, ha rossz a kapcsolat.De van olyan, hogy valakivel már képtelenség együtt élni és kínszenvedés minden nap vele.Ráadásul ha még veszekedések is vannak, netán elcsattan egy-két pofon néha, akkor meg jobb ha hamar vége is ennek a történetnek. Az, hogy ki mennyire képes társas életre ellenkező nemű párjával, az megmutatkozik a következő párkapcsolatában. Ha a következőben minden ideális, és kiegyensúlyozott, boldog a párkapcsolat, ott nem igen lehetett hibás a fél az előző kapcsolatban. Ha ellenben az elhagyott(vagy párját elhagyó) személy következő kapcsolata is csőd, vagy netán 10 évig nem tud felmutatni egyetlen egy komoly kapcsolatot sem, ami 1 hétnél tovább tartott volna, na ott magában kell keresni az okokat, és törekedni a hibák kijavításában minden emberrel.(még talán a régi párkapcsolatával is baráti kapcsolatra törekedni)

2013. dec. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!