Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen eséllyel indulok neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legionner kérdése:

Milyen eséllyel indulok neki egy válásnak, ha a kislányom felügyeleti jogát én szeretném megkapni, és tudom hogy feleségem megcsalt, vagyis folyamatosan ezt teszi?

Figyelt kérdés
És pszihologushoz jár mert ki vannak készülve az idegei, és ìrásos bizonyítékom van arra (facebook üzenetbe írta), hogy öngyilkos akar lenni, és még egyszer utoljára szeretné látni a kislánUnkat?Még valami,nem képes kitakarítani rendesen,a házban akkor van tisztaság,ha én takarítok!
2014. szept. 13. 03:53
1 2
 11/18 Napfonat ***** válasza:
76%

Ma Magyarországon szinte kizárólag az anya kapja a gyereket! Hiába kerestem tripla annyit, mint a feleségem, hiába voltam én otthon többet a gyerekkel, hiába voltam én az, aki dalocskákra, betűkre, a természet dolgaira, állatokra, dínókra, versikékre tanítottam a gyereket (az anyja egyáltalán semmire sem tanította), hiába voltam én az, aki rendesen főzött otthon, és hiába én takarítottam ki alaposan, nálunk egyáltalán nem vizsgálták a gyerek kötődését, (pedig hozzám jobban kötődött), hanem simán az anyjának ítélték!


Én azt javaslom, kérdező, hogyha mindenáron te szeretnéd megkapni a gyereket (ezen érdemes elmeditálgatnod), akkor tűrd fel a gatyád szárát, és vess be mindent, mert szükséged lesz mindenre!

2014. szept. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
26%
minden pasi azt hiszi ha hébe hóba eljátszik a gyerekkel és felprszivoz megmenti a világot a gyerek mellé napi 24 órás munkaerő kel és ez a nő nem a férfi
2014. szept. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
A női válaszadoknak!azért azt tegyük tisztába egy férfi akinek dolgoznia kell napi 12-14 óra hosszú kemény fizikai munkát, várhassa már el hogy mikor hazaér ne azzal kezdje,hogy a szönyeget pucolja,vagy fözéssel mert a gyerek éhes!mert a feleség képtelen leszakadni a világhálórol.és igen is,a mai 21szazadi nők bizonyos százaléka nem látja el kellőképpen feladatát egy családban!azt a párhuzamot sem értem,valaki írta,hogy a férj agresszivitása is egy kiváltó ok lehet a feleség öngyilkossági fenyegetőzésnek.ekkora baromságot!mint baromság az is,hogy a férfiak nem foglalkoznak eleget a gyerekekkel. igen is léteznek olyan apák akik rendelkeznek anyai ösztönökkel!köszönöm mindenki válaszát!
2014. szept. 14. 06:29
 14/18 anonim ***** válasza:
92%
Kedves kérdező, ha te naponta 12-14 órát dolgozol, akkor hogyan akarsz gyereket nevelni? Komolyan érdekel, hogy hogyan tervezed.
2014. szept. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
80%

Azt kellene bebizonyítanod, hogy veszélyes/veszélyt jelenthet a gyerekre.


Előny ha:


- Pszichológushoz jár és azt hogy kiszámíthatatlan/veszélyes a pszichológus megerősíti (itt az öngyilkos gondolatok IGENIS játszanak)


- Pszichiáterhez is jár és/vagy gyógyszeres kezelés alatt áll


Illetve:


Remélem volt annyi eszed, hogy amikor ez a pszichológusos - öngyilkosos téma felmerült az asszonynál:


- AZONNAL felvetted a kapcsolatot a környéketeken lévő családsegítő/gyermek és ifjúságvédő részleggel és kértél segítséget...(főleg ha egyébként mikor dolgozol, egyedül van a gyerekkel)


- Tájékoztattad az orvosát (pszichológusát) is ezekről a furcsa gondolatairól...


(Érdemes mindenhol azt hangsúlyoznod, hogy te szeretnéd megmenteni a házasságodat, de a feleséged lelki problémái stb. miatt ezt nem tudod megoldani egyedül és kérsz segítséget.)

2014. szept. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez azért nem teljesen így van ahogy az utolsó írja.Ha gyógyszeres kezelés alatt is jár,akkor a jog szerint kezelve van tehát nem jelent veszélyt a gyerekre,ezt meg lehet cáfolni ha pszichológiai kivizsgálásra küldik,de a mentális betegek igen kicsiny százaléka jelent veszélyt a környezetére vagy önmagára.Szerintem az öngyilkossággal való fenyegetőzés manipuláció volt részéről,de ha meg akarná tenni,nem szólna,csak megtenné.
2014. szept. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
17%

már bocs neander völikém szerinted délután 4 kor a gyereket kikapcsolja és elmegy kávézgati a kollégákal, amúgy mit gondolsz ha megkapod a gyereket kinek kel a háztartást vezetni anyukádnak...

összintén a nejed ezt a beírást is használhatná a bíróságon

2014. szept. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Fogalmazz meg egy egzakt beadványt egy ügyvéddel, tényszerűen, mindent. Ne hazudj benne, csak az igazat. És kérd a gyerek felügyeleti jogát azzal, hogy véleményed szerint az anya nem tudja/akarja ellátni feladatát, az otthoni dolgok jelentős része rád hárul. Ha meglátja, össze fogja szarni magát. Hidd el, addig fogja csinálni, amíg hagyod. Én így jártam. Azt hiszik a nők, hogy nekik mindent szabad, és mindent megengedhetnek maguknak. Akkor jön a kopp, ha kiderül, nem ők írják az élet dallamát. Fordíts a kockán, légy következetes. Lesz hatása.
2014. szept. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!