Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A ti ismerősi köreitekben is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti ismerősi köreitekben is sok a válás a 2. gyerek után? Az enyémben gombamód szaporodik ez a jelenség.2. gyerek bölcsis korú, apuka lelép.

Figyelt kérdés
2014. dec. 25. 20:59
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
60%
9-esnel a pont, a mi baráti körünkben is most egy gyermektelen pár válik, míg két gyerekes párnak szikla szilárd a kapcsolata. Különben szomorú ez, mert ahol gyerek van, ott még inkább vigyázni kéne egymásra.
2014. dec. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
39%
Nézzétek meg a pontozásokat! Leszűrhető belőle, hogy miért lépnek le a férjek.
2014. dec. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
87%
Le lehet engem pontozni, de az elvált baratnomnel ez így volt. Amikor a kicsi éjjel 434343852-szor kelt, mert fogzás volt, még hasfajas, a férje sosem segített, sőt, ha idegesítette a sírás, lelepett bulizni. Azóta elvaltak, a kisfiuk ovis, és barátnőmnek új pasija van. Az exferj, meg ki van akadva, mert a nő kivirult, szebb, mint valaha, ad magára, szexi. És jött a férj, hogy az én kedvemert miért nem voltál ilyen? Válasz : k. exferj én szoptattam, éjjel keltem, le se tojtal se engem, se a gyereket, nem volt türelmed, leleptel. Most alszom eleget, dolgozom, és van egy férfi, aki bokol, dicsér, aki mellett újra nőnek érzem magam. Így jártál.
2014. dec. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:
Kedves agresszív egyes. Megértettem, amit mondani akartál, de pont azért írtam a külsőségeket, mert rengetegszer merül fel ez is problémaként. Úgy látszik, akkor nem tendencia ez, max az én köreimben, hogy a 2. gyerek után jön a válás. Jellemzően amúgy olyan apukák léptek le, akik még úgy érzik, hogy buli az élet. De az a fura, hogy itt az anyukák is lazák, nem adták fel teljesen magukat, ezért is állok értetlenül a jelenség előtt. Egyébként 5 ilyen esetről tudok. Ja, és apuka rögtön elveszi az új nőt, és jön is a gyerek. Meg gyerekes nőkhöz lépnek le. Senki nem a sajátját neveli lassan, hanem a másét.
2014. dec. 25. 21:49
 15/52 A kérdező kommentje:
Harmincas korosztályról van szó.
2014. dec. 25. 21:50
 16/52 anonim ***** válasza:
83%
12-es,igen,de a férfiak szinte el sem tudják képzelni, milyen nehéz az ELEJE. Persze nem normális, ha a gyerek már három éves, és s nő még le sem tojja a férjét, de az elején, főleg a nem alvos időszakban jó lenne a férfiaktól egy kis támogatás. Persze a non is múlik, nem kell 100 kilóra felhizni, meg igenytelennek lenni, de a férfi se higgye azt, hogy nyolc óra irodai munkával ő letudta a maga részét, a nő szakadjon bele egyedül a 24 órás szolgálatba. A nők viszont gyakran ott rontjak el, hogy nem engedik ki a gyereket a kezükből. Mi egész korán lepasszoltuk a kicsit anyósok két napra, és elmentunk kettesben wellnessezni, tudtam, hogy nem lesz a kicsinek baja, viszont a kapcsolatunknak jó lett.
2014. dec. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
75%
"Jellemzően amúgy olyan apukák léptek le, akik még úgy érzik, hogy buli az élet. De az a fura, hogy itt az anyukák is lazák, nem adták fel teljesen magukat" Ezt hogy kell érteni?
2014. dec. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
64%

13: Nálunk is ez volt. Exférj semmit se csinált, amikor dolgoztam akkor az én fizetésemből lett minden fizetve, mert én többet kerestem, az ő kis pénzecskéjét megtartotta magának. Gyereknevelés női munka, háztartás női munka, a nap végére olyan voltam mint a mosott kaki. Megpróbált féltékennyé tenni, hogy kapjam össze magam és teperjek érte, de mondtam, hogy vigyen akinek kellesz.

Persze ki volt akadva, hogy válás után kivirultam, csak sokat segített, hogy megszabadultam egy kolonctól, akivel csak bajom volt, ahelyett, hogy a támaszom, segítségem lett volna a mindennapokban.

2014. dec. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
57%
Látom, itt mindenki kivirul válás után:-) Kár hogy én nem ezt látom:-)))
2014. dec. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
36%
18-as,jol tetted. Sok nő ilyenkor vagy az anyagi függés miatt marad bent a kapcsolatban, vagy ami még rosszabb, ok nélkül mártír anyát, mártír feleségét csinál magából, és köszönet és tisztelet nélkül szolgálja a családját (és sárkányosodik)
2014. dec. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!