Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi jelenleg a minimum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi jelenleg a minimum gyerektartás összege?

Figyelt kérdés
A volt férjem külföldön él évek óta. A két gyerekünk után 22000Ft/hó összeget fizet. Ezen szeretnék változtatni. Mennyi esélyem lehet hogy legalább 30 ezer ft-ra emeljék fel? Az elmondása szerint munkanélküli külföldön.

2015. okt. 20. 11:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az exem 2 gyerekre fizet 22000ft/hó összeget. Ezt akarom 30000ft/ 2 gyerekre rmeltetni. Valamit félre értettél.
2015. okt. 24. 13:07
 12/15 anonim ***** válasza:
33%

Én kivenném a törvényből a gyerektartási kötelezettséget, ha a nő adja be a válást.

Elég durva, hogy eleve kizárólag a nő döntése az abortusz és a válás lehetősége is. Legyen elég ennyi...

2015. okt. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
röhelyes vagy utolsó
2015. okt. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy a 6os válaszoló honnan vette hogy ha külföldön pl raktáros ,akkor az itthoni raktárosi fizu alapján számolják ki a gyt-t.

Az én volt férjem is külföldön dolgozik,évente kb 4x jön haza..a válás alatt a cége adott ki neki jövedelem igazolást,azt kellett beadnunk a bíróságon,és ez alapján fizet nekünk..Euróban..

Összeget nem fogok írni !!!

Szóval ez nagy butaság 6os

2015. nov. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mindenképpen érdemes felkeresni egy jogászt szerintem, pontos infót ő fog tudni mondani.


Két iskoláskorúra a 20 ezer/gyerek a minimum szerintem, de ez attól is függ, mennyi az apa/anya jövedelme. A mindenkori jövedelem 40%-át ítélik meg általában, vagy több gyereknél a max 50%-ot.


Az okoskodónak:

Gumit húzni egy pasi is tud, ha nem akarja a gyereket. Sőt, szexelni se kötelező, a kis kezedet nem tudod teherbe ejteni.

2018. okt. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!