Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Roma szülők miatt mehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma szülők miatt mehet teljesen tönkre egy nagyon jó kapcsolat, jártál így?

Figyelt kérdés

Nem utáltam Őket, soha, de mióta ezek az "anyós-após" nevűek meggyanúsítanak hogy lopunk csalunk Tőlük, miközben segítünk nekik. (jelzáloghiteles-nem részletezném).


Makacs buta emberek sajnos, akik erőszakosak, nyomulósak, lenyomják a másikat.

Nem akarok senkit sem megsérteni, de azóta nehezebb nem előítélettel élnem. bocs


2010. máj. 19. 13:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

szerintem ez nem "faji" kérdés. ostba, buta ember van minden szinben. szerencsére nem jártam igy.

mi subát a subához módon házasodtunk

2010. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

Bocs, de nem véletlen, hogy sok-sok ember utálja őket. És szerintem az a sok-sok ember nem csak azért utálja őket, mert ők romák, vagy csak azért, mert barnábbak, mint az átlag magyar. Aki így gondolja, az hülye. A legtöbb ember a viselkedésükért utálja őket. Ennyi.

U.I.: Akinek nem inge, ne vegye magára. Minden színben vannak rendes emberek.

2010. máj. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
az én drága exemnek nem voltak romák a szülei, de hasonló jellemzőik voltak, nem miattuk ment tönkre a kapcsolat, de erősen odatették magukat
2010. máj. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Igen
2010. máj. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Feleségem is az (25% bár Ő nem szereti így hogy hány% mindegy), a lényeg hogy ég és föld. Bár sokan mondták már nekik hogy végleg hagyni kéne őket.

Sajna 400m-re lakunk.

Az is gond volt ha nem tudnak bejönni nem volt nyitva az ajtó, sokáig zörgettek kiabáltak, szégyen! de ez csak egy aprólék.

Nincs valakinek feles 5millája a házunkat megvenni. :P:D

2010. máj. 19. 13:21
 6/19 anonim ***** válasza:
hol van? mekkora? nem feles a milla, csak jó lenne egy saját ház...
2010. máj. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

13:20 ketten a kedvemért részleteznétek?


Szeretet van de türelem és tűrés már nem nagyon, a kapcsolatunkra megy. Sose veszekedtünk semmi miatt, csak lehet ezért. Lehet mert dühömben csúnyákat mondok azért is.

2010. máj. 19. 13:24
 8/19 A kérdező kommentje:

Hajdúhadházon van, alapból Hódmezővásárhelyi vagyok amúgy.

2 szobás belül felújított.


mai rossz árfolyammal 3milla hitel van rajta, ha ezt valaki átvállalná 2 millával simán megelégednénk.

De nem nagyon megy az eladás. nincs lóvéja az embereknek.

2010. máj. 19. 13:27
 9/19 anonim ***** válasza:
ajaj! az nekem sajna a világvége... pseti vagyok és nagyon idekötminden, munka, család stb. pedig az ár kiváló lett volna...
2010. máj. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Feleségem is az (25% bár Ő nem szereti így hogy hány% mindegy), a lényeg hogy ég és föld. Bár sokan mondták már nekik hogy végleg hagyni kéne őket. "

Ezt hogy kell értelmezni?

2010. máj. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!