Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Roma szülők miatt mehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma szülők miatt mehet teljesen tönkre egy nagyon jó kapcsolat, jártál így?

Figyelt kérdés

Nem utáltam Őket, soha, de mióta ezek az "anyós-após" nevűek meggyanúsítanak hogy lopunk csalunk Tőlük, miközben segítünk nekik. (jelzáloghiteles-nem részletezném).


Makacs buta emberek sajnos, akik erőszakosak, nyomulósak, lenyomják a másikat.

Nem akarok senkit sem megsérteni, de azóta nehezebb nem előítélettel élnem. bocs


2010. máj. 19. 13:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Amúgy meg szerintem támogasd a feleséged,mert neki biztos nehéz hisz a szülője végül is. Nem kéne hogy hajátok , hogy tönkre menjen a házasságotok, főleg ha még szereted.Nem Menyivel lógnak az anyósék?
2010. máj. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
gy
2010. máj. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha szereted a nejed küzdj érte és költöztek el, gondolj csak bele, milyen nehéz lehet neki a szüleivel, az előzőnek igaza van, hisz ők nevelték fel. Meg válaszon te vagy a szülök.
2010. máj. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Küzdjetek a szerelemért meg éri, én elváltam mai napig bánom, és próbálnám vissza szerezni, mert én csak úgy elmentem :( ő is roma volt,de boldog lennék ha ujjra át ölelhetném, de már nem tehetem meg ölte magát, mert egyedül maradt.:(
2010. máj. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

16:45 vagyok, az anyós miatt pedig a feleségem küzdött értem, de nekem nem volt elég.

Küzdjetek amíg lehet.

2010. máj. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Bocsi de ennek nincs köze a származáshoz náluk viszonylag jó körülmények között élnek a szülök de alkoholista mindkettő.

Az én drága anyósom már nem egyszer eljátszotta hogy hajnali 2-kor tök elázva bálit hozzánk felkelti a gyerekeket, a szomszédokat. Az apósom meg a 10 000 Ft-os nyugdíja mellet elvárná hogy mi vegyük meg neki a gyógyszereit. Én azóta az önző alkaeszekkel szemben vagyok előítéletes.

2010. máj. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretitek egymást a szülök nem tudnak szét választani, azt írtad szeretet van türelem az nem nagyon, hogy lehet szeretni türelem nélkül? Ha szeretitek egymást és együtt akartok élni költöztetek el.
2010. máj. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
41%
te aztán jól meg mondtad "ezek de mióta ezek az "anyós-após" nevűek " tudsz gyűlölni.
2010. máj. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én debreceni vagyok, de ha te fizetnél, akkor se költöznék Hadházra. Olyan híre van, hogy Olaszliszka is elbújhat mellette. Szóval ott nem az árral van a gond, hanem a romák rettegésben tartják a közelben élőket.Még a debreceni boltokban is már személyesen ismerik a hadházi romákat, folyton lopnak. Azért gondolom, a te családod kivétel, de ettől függetrlenül nem irigyellek.
2010. máj. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!