Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy baleset következtében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy baleset következtében csupa sebhely a testem. Azt hiszem, hogy ez nem állhat a szerelem útjában. Naív vagyok?

Figyelt kérdés

2018. jan. 12. 10:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
34%
7# Ennyi erovel egy Down-szindromas se tehet rola, hogy olyannak szuletett, megsem tetszik (kulsore, a tobbitol tekintsunk el) altalaban az emberek tobbsegenek. Mint lathatod, sok ember irja, hogy nem jelentene neki gondot, szoval a kerdezo nem szorul konkretan az en tetszesemre. Es lefogadom, hogy MINDENKIBEN van olyan dolog a kulsejen, amirol nem tehet, de sok embernek nem tetszik. Mondjuk tegyuk fel, van egy iszonyatosan nagy orru ember, neten ismerkedtetek es a kepein nem latszott, mert beallitott kepek, de eloben kb nem latod tole az arcat... :D Szoval erted. Ha te meg ilyen tokeletesen megvilagosodott, CSAK ES KIZAROLAG A BELSORE koncentralo ember vagy, akkor jo neked!
2018. jan. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
#11 Ha valaki tetszene nekem a sebhelyei nélkül is, akkor azokkal együtt is fog. Képzeld el Bradley Coopert sebhelyekkel. Szerintem attól még nem lenne kevésbé jó pasi, szóval azért ez nem ugyanaz a kategória, mintha valaki alapból ronda lenne.
2018. jan. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem okozna gondot ez nálam, ha alapvetően szimpatikus személy lennél. :) 30F
2018. jan. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem vagy naiv. Ez nem állhat a szerelem útjába tényleg. Aki szeret az majd így fog szeretni téged. Nekem is van egy csomó sebhelyem és így is szeretve vagyok.
2018. jan. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

11. Többször leírtam már ezen az oldalon, hogy nálunk az egyetemen a legmenőbb pasi kancsal volt. MINDEN lány odavolt érte, de tényleg nagyon sokan. Minden ujjára akadt egy. Szemüveget hordott, magas volt, végül is helyes volt, de nem igazán értem mit ettünk rajta. Nyilván a személyisége, a határozottsága, okossága miatt.

Szóval nem hinném, hogy a sebhely nagyobb akadály volna, mint a kancsalság.

2018. jan. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Volt olyan barátnőm, akire kiskorában a faterja véletlenül forró vizet öntött (a lábára) és égési sérülései lettek, amik 23 évvel később is durván meglátszottak. Ettől függetlenül szerettem a lábait.


Persze sok olyan sérült embert láttam már, akiket nem tudnék elfogadni. Ez van, rossz ember vagyok.

2018. jan. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Biztos lesz olyan aki elfogad és olyan is aki nem.Egyébként sebhelyek nélkül is ugyan ez a helyzet.

Nekem az elő szerelmem sánta volt.Nem zavart egy kicsit sem.

Szóval nem vagy naív.Sok sikert!

2018. jan. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Bánki Tomi válasza:
100%

Szia Kérdező!


Ez egy érdekes kérdés. A kérdésből nekem úgy tűnik, hogy téged nagyon zavarnak ezek a sebhelyek. Sajnos egy ilyen világot teremtettünk, ahol a külsőségek enyire fontosak az átlagos embereknek. Nehezebb tapasztalt embereket találni, akik már tudják, hogy a külső nem minden.

Elmesélem egy emlékem. Még kamasz voltam amikor megismertem egy lányt. Eleinte sms-eztünk. (Akkor még nem volt internet, ha esetleg valakinek fúrcsa lenne az sms-ezés ;) Amikor először találkoztunk, utánna nem is akartam többet találkozni vele, nem tetszett. De nagyon kedveltem, mert okos lány volt. A második találkozás után már nem zavart. Fél év után jobban megszerettem, mint bárkit az egész életemben. A szakításunk után 7-8 évvel is szerelmes voltam ebbe az okos, aranyos lányba.

Nem vagy naív, csak türelmesebbnek kell lenned, mint a baleseted előtt.

2018. jan. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#6-os válaszoló! Te nem szégyelled magad? Gusztustalan volt ez a megnyilvanulasod, valóban ne érjen téged soha ilyen súlyos baleset, nem kívánom!

De soha se feledd: ma Ő, holnap Te!

Nem tudhatod, neked mit hoz a holnapod, mit rejt az életed, kíváncsi leszek,vajon akkor is így fogsz hozzáállni a dologhoz, ha egyik napról a másikra a te külsőd fog gyökeres változáson átmenni! Felszínes egy ember vagy Te..... Inkább kerüljön is el téged, aki komoly szerelemre vágyik!


Kérdező, nem vagy naiv. Az én barátomnak mozorbalesete volt 7 éve. Elöl nincs foga, az arca súlyosan összetört, plasztikai beavatkozásai is voltak, közel sem úgy néz ki, mint régen.... És imádom! Soha nem hagynám el emiatt! Hidd el, a nagy dolgok, a mély érzések nem ezen fognak múlni!

23/L

2018. jan. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Akinek gond, az pukkadjon meg, ennyi.
2018. jan. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!