Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ok nélkül válni akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ok nélkül válni akar?

Figyelt kérdés

4,5 éve vagyunk együtt, ebből fél éve házasok.

Már rég óta együtt élünk, nem csak kapkodásból gyorsan összeházasodtunk, ráadásul ő szerette volna jobban, nem én erőszakoltam ki.

Az eltelt két hétben viszont rájött valami dili, és egyre inkább nem akar velem lenni.

Már sokszor leültem vele megbeszélni, mi a baj, de mindig csak kiabált, vagy olyan indokokot hozott fel, amiről maga is tudja, hogy nem igaz.

Az egyik ilyen volt pl, hogy egész nap nem csinálok semmit.

Munkába járok, bevásárolok, egyedül viszem a teljes háztartást, a kaja elé van téve szinte, tegnap is kétfélét főztem.

Nem korlátozom semmiben, oda megy, ahová akar, kedden is a kolléganőjénél volt kávézni, fel sem merült bennem, hogy elkezdjem féltékenységgel zsarolni.

Olyan indokokat hoz fel, hogy buta vagyok (nyilván nem), hogy érzéketlen (ha az lennék, nem akarnám annnyia kideríteni és meghallgatni a problémáit), hogy lusta, és hasonlók.

A legszomorúbb az egészben, hogy újabban az exe lett a mérce, akiről viszont tényleg elmondhatók a fentiek. Engem szid, mert keveset keresek, keveset dolgozom, keveset csinálok otthon, az exe viszont nem dolgozik, és a háztartást is a férje viszi, az panaszkodott a férjemnek nemrég, hogy lehet, náluk ebből a lustaságból válás lesz, 4 éve tűr.

Na, azóta a lány hibáit nekem hántorgatja fel, és az én erényeimet az övéinek állítja be.

Nem is értem, mi baja. Nem volt semmi törés az életében, sőt, most két hétig szabadságon volt, most kapott egy (elvileg) nyugisabb munkát jóval magasabb fizetéssel, ma volt az első napja.

Írtam neki SMS-t reggel, csak annyit, hogy jó reggelt, ahogy szoktuk, de válaszra sem méltat.


Mi a fene lehet a baja?



24N, 31F


2018. febr. 1. 10:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
23%

( Kérlek ne sértődj meg, de jobban nem tudom megfogalmazni a prototípust.

Dolgozik, függetlenségemet meghagyja, háztartási munka letudva, igény esetén szex. )


Ha idősebb lennél jöhetnél hozzám guminő 2.0-nak

2018. febr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is az a véleményem ,hogy van valakije a férjednek,és azért baj minden veled , gyáva ,és gerinctelen pali.
2018. febr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 exelant ***** válasza:
100%
Nálunk is az a baj sajnos, hogy a férjem csak fenyegetőzik a válással, de elvárni elvárja, hogy a lépést én tegyem meg válás terén. Én vagyok a rossz asszony, én vagyok szidva mindig ő általa, de ha a válás szóba kerül, ő mégsem akar ennek ellenére sem lépni, hiába vagyok mindig én szapulva az ő részéről, mindig arra kér, én lépjem meg a válást, ne neki kelljen ezzel foglalkozni. Ennek a logikáját meg nem értem. Én vagyok szidva mindig, de ha meg én lépem meg azt, hogy beadom a válókeresetet, akkor mégis gondolom úgy tudná beállítani a dolgokat mások szemében, hogy ő az áldozat, a szeretnivaló férfi, akit otthagy a felesége, az a szemét nő. Miközben már nekem van ki az izém is-csak hogy ne használjak csúnya szavakat-hogy mindig én vagyok szidva, én vagyok fenyegetve a válással.... de lépni mégis lépjek én, de ha lépek, akkor meg azzal fenyegetőzik, hogy teregetni fog, s vigyázzak, mert itt rossz dolgok fognak készülni.... érzelmi zsarolás is van tehát nagyban. Nem tudom mi ilyenkor a helyes lépés. Érdekes a ti történetetek is nagyon. Az én férjem tagadja, hogy neki lenne bárkije is, de én meg már kételkedem. Pár hónapja igaz lenyugodott, de mostanra meg már én vagyok ott, hogy elegem van, válok, nem érdekel semmi sem. Gyermekünk nekünk sincs, oly sok vesztenivalóm nincs. Nyilván az egyedüllét , a magány sem tesz tartósan jót az embernek, de hozzá lehet szokni, s találhatsz még új társat magadnak, erre kell gondolni.
2018. febr. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13#-nak es a Kerdezonek: ezek a gyokerek nem tudnak felelosseget vallalnia tetteikert, ezert leszarnak mindent nagy ivben es persze hogy pontosan arra jatszanak, hogy ha a nő vegul megunja akkor beadja a valopert/ szakit, ők viszont elmondhatjak majd a kulvilagnak , hogy a nőm elhagyott, mindenki oket fogja sajnalni, be is esik majd konnyen a sokadik no az agyba aki ugy gondolja nem fogja elhagyni szegeny pasit.... az exem ugyanezt jatszotta en 13 evig turtem.... mindenkinek, meg a gyerekeinknek is azt mondta hogy en leptem ki, azt "elfelejtette" kozolni hogy fel evvel elotte Titokban megnosult (mi nem voltunk hazasok), es emellett meg bnője is volt fel even at aki a hazunkba jart mig en kulfoldon güriztem.... mai napig sokan nem tudjak a teljes sztorit, es persze hogy en leptem ki hiszen nem fogom porig alaztatni magam.... de egy gyerek ezt meg nem fogja megerteni!!
2018. febr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A volt férjem is ezt nyomta!

Ezzel csökkentik a bűntudatot: elhitetik magukkal is, hogy egy sz..r vagy, megérdemled a megcsalást.

Ezt mutatja ki a válási statisztika is! Egy férfi sokkal tovább ül a szarban mint a nő, aztán meg lehet sajnálkozni, hogy kirakták őket.

2018. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
vannak az életben stresszes helyzetek és sajna idióták, akik erről nem beszélnek. HA nem megy neki, akkor csak rajtad múlik meddig bírod. Nem biztos, hogy csal
2018. febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!