Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diéta. Vélemények?...

90 napos diéta. Vélemények? Ki mennyi idő alatt adta le a kívánt súlyt és mennyi volt az az annyi?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
én elkezdtem ezt a diétát de abbahagytam mert megvonja a tápanyagokat és rengeteg szénhidrátot eszel csak, mikor mindíg mindenféle tápanyagot meg kellene kapni, a fogyás ezzel a diétával kétféleképpen megy végbe előszöris odakezd figyelni az ember hogy mit eszik ez már önmagában is fogyást eredményezhet ha előtte disznótorost evett minden nap, másrészt vizet és izmot fogy az illető
2010. júl. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nővérem 16 kilót fogyott.Ez volt a célja.Szóval neki bevált:)
2010. júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bubuzéla ***** válasza:
Leadni súlyt számtalan féleképpen lehet. Ahogy írták is vizet, izmot lehet a legkönnyebben leadni. Ez nagyon könnyen vissza is jön.
2010. júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Inkább próbálj meg kevesebb szénhidrátot enni.Én sem hittem abban hogy beválhat de mikor betegség miatt 1 hónapig nem ehettem olyat amibe cukor van ledobtam 4 kg-t.

Én is csináltam 90 naposat és mihelyt abbahagytam visszajött.

2010. aug. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!