Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ketamin diéta? Lehet inkább...

Ketamin diéta? Lehet inkább fogyókúra és nem diéta. Kinek működött?

Figyelt kérdés
Lehet inkább fogyókúra és nem diéta. Kinek működött? Nagyon káros lehet? Nem kellene sok kilótól megszabadulnom mindenki azt mondja hogy már tul vékony vagyok de szerintem elég sok fölösleg van még rajtam. Barátnőim le akarnak beszélni erről és azt mondják a 90 napos segítene de nekem az eddig nem vált be pedig tudom hogy ha szénhidrát napon "zabálok" akkor is el lehet hízni úgyhogy tényleg alig ettem. Segítenétek?
2011. okt. 2. 23:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nem vágom hogy akarsz lónyugtatóval diétázni, de embernél egy csomó mellékhatása van.
2011. okt. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

semmilyen fogyókúra nem válik be, csak az életmódváltás. mivel amint visszatérsz az eredeti étrendedhez, már fel is szaladtak a kilók, amiket keserves fogyókúra árán leadtál.

csak apróságokat kell megszoknod, és ha ezeket betartod, akkor sosem kell majd a súlyoddal vacakolni:

- lift helyett használj lépcsőt

- járj sokat gyalog

- ha van rá lehetőséged, heti 2-3x menj el sportolni, ez lehet aerobic, futás, zumba, úszás, amihez kedved van

- vacsorára mindig csak könnyű dolgokat egyél, pl. túrót zöldséggel, csirkét zöldséggel, tojást, halat. a szénhidrátot kerüld

- cukros üdítők helyett igyál ásványvizet, amit ízesíthetsz citrommal, édesítőszerrel, mentával

- ha kávézol, vagy cappuchino-t iszol, a cukor helyett inkább tegyél bele 1-2 pötty édesítőt. Nem tűnik soknak, de hosszútávon sok cukrot lehet kiváltani vele

- ha van lehetőséged, rántott vagy bő olajban sült húsok helyett egyél roston sütöttet, grillezettet, pároltat, vagy sütőben, sütőpapírral/sütőzacskóban készültet.

- ez vonatkozik a sültkrumplira is, helyette lehet rizs, főtt krumpli, tört krumpli vagy héjában sült.

- a gyorskaját, a tésztát, a péksütit, a kenyeret próbáld minimalizálni

- ha mégis ennél kenyeret, akkor azt a nap első felében edd, és vegyél rozs/korpás/barna/teljes kiőrlésű kenyeret.

- igyekezz naponta 5x enni, amiben mindig legyen sok zöldség és egy kevés gyümölcs

- cukros müzli helyett zabpehely gyümölcsdarabokkal finom tud lenni, cukros joghurtok helyett pedig natúr joghurt édesítőszerrel és a kedvenc gyümölcsöddel turmixolva.


ha ezeket az apróságokat betartod, szép lassan lemegy rólad a felesleg, és meg is tudod őrizni, ráadásul a vérvételnél is egészségesebbek lesznek az értékeid :)

egyébként ha mindenki azt mondja, hogy túl vékony vagy, valszeg igazuk is van. hány kg/centi vagy egyébként?

2011. okt. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Okkké, kifejtenéd, hogy a ketamin milyen összefüggésben van a fogyással? Mert nem igazán értem ezt most, mert nyílván ha olvastad az első kommentelő válaszát, akkor bizonyára tudod már, hogy ez egy.. ehhh... lónyugtató szer... XD Istenkám mekkora balphaszjancsika vagy! :D:D:D DE a válaszod a kérdésemre mellesleg még mindig nagyon érdekel! O_o
2011. okt. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mint ahogy már többen írták, a Ketamin egy nagyon-nagyon erős lónyugtató szer. Emberek drogként használják néha. Túladagolás is előfordulhat, ami akár halálos is lehet. Gőzöm sincs, hogy ennek mi köze a fogyáshoz. :)
2011. okt. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
lehet ketogénre gondolt...
2011. okt. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nem segít? :)

nem lónyugtatónak gondoltam, de hát ha a bulit feldobja Kati akkor gondoltam a zsírégetést is mint Toldi a malomkövet :D

2011. okt. 2. 23:49
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kati az Mephedron, nem ketamin, teeeeee....
2011. okt. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
szerintem sem nyomom elég jól ezeket.. mindegy is, mentek a lájkok.
2011. okt. 3. 16:30
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha cuccal akarsz fogyni, akkor spurival próbálkozz, az tutira szálkásít. Az egészségügyi dolgokat hagyjuk.

A ketamin úgy bepunnyaszt, hogy attól csak tespedni meg hízni lehet.

Katit meg ne tolj, mert nem ismertek a középtávú hatásai sem.

2011. okt. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
érdekes... és a ketamint csak úgy felírják? vagy valami drogostól szerzed? ...amúgy fent nagyon jól leírják, ha azt betartod tuti siker lesz a fogyás. Én is úgy csinálom és már 16 kg lement, szóval hajrá!
2012. aug. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!