Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mennyit fogyhatok 90 napos...

Mennyit fogyhatok 90 napos diétával? Mennyit kéne?

Figyelt kérdés
Minden nap futok fél órát.169cm és 72 kg vagyok.
2010. aug. 23. 14:55
 1/8 anonim válasza:
6-9 kg
2010. aug. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Légy figyelmeztetve: hosszú leszek! :)


Ha úgy érzed, kezdd el ezt a diétát,én 2 hétig bírtam, a gyomrom majd kilyukadt, így abbahagytam. 4 kg ment le a 2 hét alatt és visszajött 8kg. Akiket ismerek és tényleg végigcsinálták, azok is egytől-egyig visszahízták a leadott súlyt, és mindenkinek voltal különböző tünetei. Például volt, aki éjszakánként mardosó éhségre ébredt (megállta és nem evett).



Egyébként 5-15kg-t fogytak az ismerőseim.


2. kérdésedre a válasz: (Mennyit kellene fogyni)


Nem tudom hogy hány éves vagy, és azt sem, hogy lány vagy-e. Én beírtam a súlyodat egy BMI (testtömegindex) kalulátorba. Ahol meg kellett adni az életkorodat és a nemedet is a súlyodon kívül. Ne haragudj, lánynak gondollak, az életkorodat 20-25 év körülinek saccolom. Eszerint a súlyod rendben van. Bocsáss meg, hogy így ismeretlenül beskatulyáztalak.


Biztos, hogy fogyózni szeretnél? Tudom, hogy a BMI nem feltétlenül a legmegbízhatóbb mérőeszköze az esetleges elhízásnak, (elvileg terhesek és nagyon izmos emberkék esetében ad jó eredményt). A te eredményed normális!


Mindeki egyéni módon éli meg a saját testsúlyát, mindenkinek más a testképe. Tehát könnyen előfordulhat, hogy te kicsit kövérnek érzed magad. Szerintem a tesmozgást ne hagy abba, és egy egészséges táplálkozással meg lehetne oldani a súlyproblémádat.(már ha egyáltalán van.


Ha mindenképpen a 90 napos diétával próbálkoznál, olvasd el Bányai Gyöngyi: Fogyókúra helyett pszichowellness c. könyvét. Ő a 90 napos diétával (lehet, hogy többször is végigcsinálta nem emlékszem) 40kg-t fogyott.


Még egyszer elnézést, a korodra és nemedre vonatkozó találgatásért, és a hosszú hozzászóláért. Kurdiné Molnár Eszter

2010. aug. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Majdnem jól saccoltál.17 éves lány vagyok.
2010. aug. 23. 16:49
 4/8 anonim ***** válasza:

Én tavaly csináltam, 103 kilóról 93-ra fogytam, és egy dekát sem híztam vissza 1 év alatt, csak figyelni kell hogy mit eszel utána, és sportolj. Most elkezdtem megint mert még le kell adnom 10kilót minimum. Remélem ez is sikerülni fog.

Amúgy ha az első két hetet túlélted , akkor a többi menni fog. Én azért kezdtem el, mert nincs pénzünk ilyen teljes kiörlésű cuccokra, meg minden nap csirkehúsra. Ha meg akarod próbálni tedd meg, veszteni nem fogsz semmit.

2010. aug. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Minyon_LL válasza:

Én 25 hónap alatt adtam le 10 kilot.. Soha nem éheztem (:

A 10 kolobol visszajött 1 azthiszem :D:D:D szoval annyi még elfogadhato (:

2010. aug. 25. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Minyon_LL válasza:

Bocsánat elírtam

* 2,5 hónap alatt

* kilobol

2010. aug. 25. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is lefogytam vele, de ára volt. A hajam. iszonyatosan elkezdett hullani.Nem merem újra csinálni
2010. szept. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem nem is kéne fogynod de hat e nem érzed jól magad akkor bátran és sok sikert!
2010. szept. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!