Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 166cm vagyok,84kg. menyit...

166cm vagyok,84kg. menyit fogyhatok ezzel a diétával?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt igy nem igazán lehet megmondani,hiszen mindenkinél egyéni függő a fogyás üteme.Attól is függ mennyire vagy kitartó,mit és mennyit mozogsz a diéta mellett!S az sem mindegy,hogy milyen felépitésű a tested,pl.zsir,izom,csontozat erőssége!
2009. ápr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 82-ről indultam még 19 nap, most állok egy ideje -11kg tudom nem olyan sok de én nagyon elégedett vagyok magammal.Most bánom ,hogy nem mértem magam cm-ben is mert ugy sokkal több ment le mint kg-ben.Ja nem tornázom.
2009. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
elég vastag csontom van :/
2009. ápr. 29. 13:20
 4/4 anonim válasza:
En is 82 kg-rol indultam,eddig 14 nap alatt fogytam 5 kg-ot,es azonkivul,hogy kutyat setaltatok semmit nem mozgok,ezt persze nem azert irom,hogy ne mozogj,annal inkabb ha nem vagy olyan lusta mint en akkor vegezz barmilyen sportot,amit szeretsz! De ha betartod es kitarto vagy,biztos meglessz az eredmenye! Sok sikert!!!!!!!!!
2009. ápr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!