Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Kb. Mennyi fogyhatok ezzel a...

Kb. Mennyi fogyhatok ezzel a 90 napos diétával? (Bővebben lent)!

Figyelt kérdés

170 cm magas vagyok, és 86 kilo.


Én ugy gondolom hogy olyan 15-20 kilo minusz lenne az ideális.

Ennyit lefogyhatok ezzel a 90 napossal, hogy ha minden szabályt betartok, és csak azt eszem amit szabad?


Gúnyolódók kiméljenek , és ne írjanak!!!!!


2010. jún. 10. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
sport és kiegyensúlyozott étrend és tartósan tudsz fogyni ;)---a 90 napos egészségtelen
2010. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én próbáltam a 90 naposat 2-szer is és sikeres, hatásos volt. de nem csináltam végig egyszer sem, mert én 165 cm, 78 kg voltam, mikor elkezdtem először és 3 hét alatt lement 8-9 kg. de úgy, hogy azért nem tartottam be teljesen, de mellette sportoltam folyamatosan. aztán abba is hagytam egy hónap után. persze, nem figyeltem oda magamra, így visszajöttek a kg-ok, de aztán újra neki kezdtem egy idő után és akkor lefogytam másfél hónap alatt 68 kg-ra. úgyhogy nekem bevált, mert gyors, hatékony, nem éhezel tőle, szinte mindent ehetsz, csak nem mindegy mikor. nem tudom, hogy mennyire egészséges, de a mai világban mi az?? szóval jó. de hasonlóan hatásos és még egészséges is a norbi diéta. nekem azzal is lementek a kg-k. más fogyókúrával nem nagyon, pedig én 14 éves korom óta fogyókúrázok, már mindent kipróbáltam. de nekem ez a 2 vált be a legjobban, meg persze mellette a sport (bicikli, futás, séta, úszás, aerobik, otthoni torna). sok sikert!
2010. jún. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16:27 marha hatásos lehet, akkor mindkettő, ha jojózol állandóan
2010. jún. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
igenis hatásos. persze hosszútávon lehet, hogy nem, mivel nekem ilyen az alakom és én így szeretek élni. szeretek enni, szeretek élni. tehát miért vonjam meg magamtól állandóan a fini kajcsikat? lehet hogy a jojó nem jó, de kit érdekel? ha kedvem van fogyókúrázni vagy nagyon meghízok és nem férek bele a ruháimba, akkor újra elkezdem, de ha nem, akkor nem. én ilyen vagyok, én így érzem jól magam. de hatásosnak biztos az, aki tényleg betartja és olyan a szervezete is....
2010. jún. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is szeretek enni, azt is teszem és állandó a testtömegem, pedig nasit is eszek, sütizem, szörpöt is iszom....ja én bringázok ;)


a súly fel súly le nagyon egészségtelen :S

2010. jún. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ok,

kössz a válaszokat

2010. jún. 10. 17:04
 7/7 anonim válasza:

Liza:


most ki fogtok röhögni xD

45 kiló voltam a nyár alatt lefogytam 43-ra. Ácson lakom és ide is járok táncolni 4 éve, most megyek bábolnára az 5.-évemre nagyon ügyesek a bábolnaiak de ők már 14-15 évesek, én meg mg csak barátnőmmel 13. és olyan szép karcsúak, kb ők is 45-50 kg testsúlyúak, és én is olyan csinos akarok lenni mint ők:D (amúgy, az az Ácsi tragédia a szembe szomszédunkkal történt=S jó durva volt)

2010. aug. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!