Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 18 eves vagyok 170cm 65kg...

18 eves vagyok 170cm 65kg akkor realis hogy 10kilot le akarok fogyni annyit kene nem?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 13:37
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%
elöször is....sztem te még ne akarj fogyózni,mivel még mondhatjuk,h fejlödésben lévö szervezet vagy....elhiheted...nem célszerü...inkább sportolj,mert lehet,h nem mozogsz eleget....az úszást nagyon ajánlom,mert fitten is tart....:):)
2010. szept. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező írta, hogy nem koplalni akar. Attól pedig semmi baja nem lesz, hogy nem eszik kakaós csigát és hamburgert.
2010. szept. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a súlyt kellene nézned,hanem a testzsír%ot.

A testsúlyt nagyon sok minden befolyásolja,testalkat típus,izomtömeg stb.Egyébként az én bnőm is 170/55.

18-22% testzsírral már elégedett lehetsz.

2010. szept. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:
latom kevesen ertik azt a szot hogy egeseges taplalkozas, eletmodvaltas. na mindegy nemkoptatom az ujjam aki erti az erti mirol beszelek. akinem az nem ennyi
2010. szept. 17. 19:42
 25/46 anonim ***** válasza:
100%

nah,asszem értem....leírom h én mit szoktam enni...állítólag egészségesen élek,mivel úszó vagyok....

szóval:

reggeli:Györi édes jó reggelt(sztem a kakaósat hagyd ki,azon kívül bármelyiket)/11 db kolevit keksz,emellé 1 pohár Jogobella Light joghurt+egy pohár gyümölcsle(lehetöleg 100%-os

tízórai:alma

ebéd:vmilyen leves+kevésbé zsíros második(lehetöleg ne edd túl magad,mivel ha nem eszed egyszerre tele magad,nem érzel telítettséget)ha kívánsz még vmit,akkor egyél utánna 1 db gyümölcsöt

uzsonna:narancs és/vagy szilva(jó az emészétésnek)

vacsora:1 pohár natúr activia beleszórva kevés lenmag(szintén jó az emésztésnek, emellet szép lesz tőle a hajad:))+vmilyen teljes kiörlésű kenyér light margarinnal és egy szelet pulykapárizsi esetleg mellé vmilyen zöldség...

nagyon fontos a mozgás....

minden étkezés elött igyál egy kis ásványvizet...

lefekvés elött jógázzál...és reggel felkelés után is megteheted, ha gondolod..

Sok szerencsét, de azért ne vidd túlzásba...

2010. szept. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
koszonom
2010. szept. 18. 15:02
 27/46 anonim válasza:
sportolj..edz azokra a részekre ahol felesleget érzel..ennyii meg hetetnte egy gyümölcsnap (méreganyagok miatt)
2010. szept. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
Egy grammot sem kell fogynod!
2010. szept. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 Jászay András válasza:
Tegnapelőtt nagyon jó tanácsot kaptál az úszótól. Tökéletes lett volna, ha étrendjét főzelékekre és salátákra alapozná. Fogynod pedig nem kell, ha úgy találod, hogy sok rajtad a zsír, dolgozd át izommá, sokkal csinosabb és egészségesebb leszel, mintha egyszerűen leadnád.
2010. szept. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:

szerintem: ha "petyhüdtnek" érzed magad, nyugodtan fektess egy kicsivel nagyobb hangsúlyt a kajálás egészségére, és a sport intenzitására. ha izmosodsz kicsit & leviszed a testzsírt, sokkal feszesebb leszel. ezt nem nehéz elérni.

:) én is kerülöm a túlzott szénhidrát-fogyasztást. táncolok, illetve erősítek [súlyzós edzés, felülések, hasprés, lábizom-gyakorlatok], és gimnasztikázom, nyújtok, amikor csak tehetem. nem egyenlő koplalással. húst hússal eszem, imádom a salikat, és ha édesre vágyom, natúr joghurtból és magas rosttartalmú gyümölcsökből készítek turmixot.


a súly-dologról pedig annyit, hogy szerintem nehéz volna így megítélni, mivel soha nem láttunk. ha úgy érzed, hogy tíz kg fogyásra van szükséged, vágj bele. a környezeted úgy is jelezni fogja, ha nem tetszik nékik a változás, vagy túl drasztikusnak tartják. de az egészséges életmód miatt nem hiszem, hogy felháborodnának. :)))


sok szerencsét, kitartást, kellemes időtöltést ;)

2010. szept. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!