Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Leszeretnék...

Mit csináljak? Leszeretnék fogyni 5-10kilót.

Figyelt kérdés
Nekem is van problémám,mint többi tininek...Az,hogy kövér vagyok.14éves 162cm és 65 kg.Az osztálytársaim(fiuk)alandóan piszkálnak.Nem eszek csipszet,pizzát, nem iszok colát és mégis hizok.Itt a nyár és nem merek kimenni a (sexy) barátnőimmel a tópartra,mert kinevetnek a többiek...Mit csináljak?Esténként fussak,tornazzak sokat? =(
2010. jún. 11. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
szia!Hamarabb kellett volna sajnos elkezdened,mondjuk januárban.ebben a melegben még nehezebb elkezdeni bármit is.
2010. jún. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát sztem meg pont hogy jobb, ilyenkor nyáron oda tud az ember figyelni a dolgokra, nem úgy, mint suli közben. Meg a hidegben kinek lenne kedve kimozdulni is?: SSS

Itt a nyár, lehet menni bicózni, sétálni esténként, ha pl jó az idő egy kis tollas-én személyszerint imádom:P- úszni, esténként futni-mikor már nincs nagy meleg;am mostanában én is eljárok futni:PPP- meg még hasonlók, de egyik volt tanárnőm meg nyaranta sokat bicózott, és őszre mindig csúcsformába hozta magát. =))

have a good luck!;P

16/L

2010. jún. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fuss, biciklizz, tornázz. És egyél normális kajákat. Dobd ki a fehérkenyeret, cukrot stb. Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, sovány húst és tejterméket, halat. És nagyon figyelj a rejtett kalóriákra. Van egy csomó kaja, amit egészségesnek hinne az ember, közben meg tele van minden szarral. Én éppen ezért mindennek el szoktam olvasni a csomagolásán, hogy mi van benne. Gondolok itt a sokat reklámozott gabonapelyhekre és műzlikre, a Győri Jó reggeltre, gyümölcslevekre, jeges teákra. Tele vannak cukorral meg tartósítószerrel. Én pl. semmi olyat nem veszek meg, amiben hozzáadott cukor van.

Felejtsd el a rántott cuccokat, sült krumplit és egyéb bő olajban/zsírban sült dolgokat.

Igyál napi min. 3 liter folyadékot. Ásványvíz, tea cukor nélkül stb. A zöldtea a legjobb egyébként.

Nagyjából ennyi. Sok sikert!


Ja és a hülye osztálytársaiddal nem kell törődni. 65 kiló vagy, ami nem olyan vészes azért. Én voltam 75 is, 160 centihez. És vannak 90, 100, 120 kilós emberek is, a határ a csillagos ég.

2010. jún. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen...Elfogom kezdeni...:D
2010. jún. 11. 19:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ne aggódj, őszre kacagva lefogysz 5-10 kilót! ;) Az már jó ha nem eszel chipset és ilyesmiket. Vacsorára ne egyél nagyon hízlaló dolgot, és ha lehet, akkor este 6-7 után se nagyon egyél olyan hízlalót. Enni ehetsz ha nagyon éhes vagy. Monjuk egy kis zöldséget vagy pár szelet puylkasonkát. Azt olvastam, hogy a gyümölcsöt inkább délelőtt együk a gyümölcscukor miatt. Nyáron pedig sokkal jobb fogyni, mert van időd, nem kell a menzáshoz, szünetekhez igazítani az evést. És a hidegbe tényleg nem tudsz sehova se menni. Nyáron pedig el lehet menni biciklizni és uszodába/strandra is (én oda szeretnék majd sokat) meg még egy csomó mindent lehet. Ha mozogsz eleget és odafigyelsz arra, hogy mit eszel akkor szerintem simán lefogysz őszre! :)
2010. jún. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2010. jún. 12. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!