Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Egyszerű étrend példák?Nem...

Egyszerű étrend példák?Nem sűrűn van alkalmam főzőcskézni, meg nagyon nem is szeretnék, protein és keményítő napra érdekelne egyszerű étrend, amit a boltban készen beszerezhető...

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:

"Nem sűrűn van alkalmam főzőcskézni, meg nagyon nem is szeretnék, "

Ilyen hozzáállással mit vársz?

Akaraterő!

Változtass a hozzáállásodon és minden rendben lesz.

2009. jan. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Reggel 6-től este 7-8 ig dolgozom, elhiheted, hogy utána túl sok kedvem nincs még főzni, pláne, hogy nem is tudok... ezért szoktam azt enni ami a boltban van....

Most lenne időm, amíg szabin vagyok begyakorolni a dolgokat, hogy munkában már könnyebb legyen.

2009. jan. 26. 16:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Keményítő napra: zacsis rizs + fagyasztott zöldség (20 perc)

Fehérje napra: főtt tészta + üveges szósz (20 perc)

:) Átélem a problémádat, nekem a suli miatt nehéz, de még mindig jobb helyzetben vagyok, mint te.

2009. jan. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

keményitőnap: tescoban lehet olyan krumplit kapni, amit a sütőben kell megsütni és nem kell alá semmi, nagyon finom.

Esténként ehetsz pl egy fél csomag pattogatott kukoricát.

vagy veszel mirelit zöldségkeveréket és vegetás lében megfőződ.


fehérjenap: hát ha semmiképp nem főzől, akkor a sajtokat ill virslit ajánlom.

vagy sima tojásrántotta (hagyma nélkül)5 perc alatt kész.

2009. jan. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hasonló probléma miatt én egy házhoz-szállító cégtől rendelem és nagyon jó, mert nem kell kitalálnom az étrendet hogy változatos legyen, és nem kell főzőcskéznem sem! A hét minden napján, napi háromszori étkezést hoznak ki minden reggel! Boltba csak ásványvízért járok, nekem anyagilag is megéri.

Tavaly november közepétől egy próbaidőszaknak karácsonyig rendeltem (tehát kb. 40 nap) és 12 kilo lement. Most január 5-től végigcsinálom 90 napig.

2009. febr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!