Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ez így jó étrend ha 90naposozom?

Ez így jó étrend ha 90naposozom?

Figyelt kérdés

Holnap kezdem,és nem szeretnék már az elején elbukni.Tehát akkor holnap fehérje nap.

Reggeli,három alma(10órafelé)

Ebéd: Négy főtt tojás,egy kevés tejföllel!(13órafelé)

Vacsi: Két főtt tojás.


Keményítőnap.

Reggeli: 2alma,Ebéd: Főtt krumpli ételízesítővel ízesítve. Vacsi: Csak simán főtt krumpli!


Szénhidrátnap.

Reggeli:Almák. Ebéd: Sütök pizzát,vagy pogácsát! Vacsora: egy szelet csoki.

Gyümölcsnapon,természetes gyümölcs.


2009. ápr. 19. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ez így jó,de nem muszáj vacsira is ugyanazt enni,mint ebédre
2009. ápr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
elozo vaok:a pizzár ne tegyél ám szalámit,sajtot,csak ketchupo és zoldséget. ja és keményíto napon ehetsz nyersen is zoldségeket,ha akarsz
2009. ápr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2009. ápr. 19. 18:35
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
:D
2009. ápr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Be fogsz csömölni a sok almától, próbálj más gyümölcsöket is enni, pl banán . Sok sikert
2009. ápr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ez nagyon jó étrend. Az almától én is rosszul vagyok ha rénézek én már befejeztem a 90 napod diétát, de szerencsére sikerült leadnom a feleselges kilókat. Sok sikert hozzá.
2009. ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg jó, de ha folyamatosan ezt eszed két hét után megunod és feladod. Nézz szét, olvass utánna, rengeteg recept van a neten. Csináld változatosan és minden oké lesz :)
2009. ápr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kösziköszi:)
2009. ápr. 19. 20:21
 9/9 anonim válasza:
Uhh,hát nem viszed túlzásba az evést...én éhes lennék sztem,de ha ezt végig bírod csinálni,akkor biztos nagyon jo eredménye lesz:)csak nehogy hamar feladd!sztem ehetsz nyugodtan ennél nagyobb mennyiségeket is!én mindig annyit eszek,h jól lakjak és alakulok szépek:)hajrá
2009. ápr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!