Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Milyen fogyókúrás gyógyszert...

Milyen fogyókúrás gyógyszert ajánlanátok amitől pár kilót letudnék adni gyorsan?

Figyelt kérdés
Ne ítélkezzetek légyszi esetleg fogyókúrás gyógyszereket tudnátok írni amit gyógyszertárba is lehet kapni és nem pedig rendelni kell?
2011. márc. 21. 14:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
szop jatok fas zt ti mentális agynélküli ring-ók :D egy kalap szar t se értek :D
2011. márc. 22. 15:09
 12/17 anonim ***** válasza:
70%

Menjél inkább röfi és egyél egy kis sütit meg pár tábla csokit, aztán öblítsd le kólával:D

Neked az pont jó lesz.

Én meg elmegyek edzeni és majd röhögök rajtad nyáron :D

2011. márc. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
jól van husikám, egyed a szalonnát meg a csokikát. Az való az ilyen hájas kocáknak. Gondolom jó redősek a zsírpárnáid te dagadt állat. Undorító vagy.
2011. ápr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
29%

Kedves kérdező!

Teljesen véletlen tévedtem ide a kérdésedhez és már pont írni akartam 1-2 tablettát, amiket énis szedtem 2-hónap alatt 11 kiló lement (persze sok sok edzéssel) de látva a reakciódat azokra a válaszokra melyek szerintem egyáltalán nem voltak mellébeszélések, inkább nem segítek. Remélem tovább fogod magadat hízlalni bánatodban hogy szart sem ér a nyomorult életed ezzel a hozzáállással. Belőled lesz majd a jófajta disznófejű ergya jegyellenőr a bkv-nál, mert ha valaki segíteni akar neked, az már tuti mellébeszél, átver, meg persze szereti a hímtagot. Gratulálok!:)

2011. ápr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
istenem hogy lehetnek ilyenek az emberek :S 160 centi vagyok és 55 kiló körül azért akarom azt a pár kilót leadni mert a környezetemet agyi sérülés érti és mindenáron belém akarják beszélni hogy lefoggyak csak ugye ez elég nehéz nekem mivel apám 100 kilós és lehet tőle örököltem hogy nehéz megtartsam a súlyomat gondolom azért féltik a külsőm mert nem akarják hogy olyan legyek mint ők de akkor is az agyamra megy kikészülök tőle hogy egyfolytába megy a célozgatás ennyi az egész nem én vagyok a bunkó hanem aki segítségért ír és ilyeneket írnak be hogy takarodjak zabálni röfi ... haggyuk inkább
2011. aug. 22. 10:08
 16/17 anonim válasza:
edzéssel: brutal blade
2011. aug. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 kisbeethowen válasza:

Kedves Kérdező!

***** ** **** ** magasról! az én apám is 100 kilós, most leszek 14, és már most 90 kg vok! rendesen eszek, egész nap mozgok semmi! dagadt disznó vagyok. de ha te is feladod mint én, akkor jöhet a 95 100 105 110 115 120 kg. én apától örököltem, tesóm is kövér volt, de 22 éves korától el kezdtek tűnniei a párnácskái! Am napi 5 km futás reggel este a bringázás az rosszabb nem éget annyira. de még egy módszerem is van. tűz a nap 2pulcsi 1 kabát aztán vidd el a kutyusodat futni, menj el anyáéknak boltba, rakd be a fát stb. nem ajánlatos gyógyszereznimeg fogyókúrázni sem, mert mindkettő HÍZLAL! Remélem tudtam segíteni!

2012. jún. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!