Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ajánlanátok valami szoptatás...

Ajánlanátok valami szoptatás alatt is szedhető gyógyszert száraz köhögésre?

Figyelt kérdés
A nagy tesótól elkaptam a torokgyulladását jó kis köhögéssel fűszerezve... Nem merek bevenni semmit, háziorvosom meg tuti azt ajánlaná, hogy adjak tápszert és szedjek gyógyszert, mert nem igazán szoptatás párti... Tudna valaki ajánlani valamit? (a kakukkfű teát próbáltam, borzalmas az íze és nem is használt)
2011. júl. 31. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg inhalálni. Forró víz felett, úgy hogy egy lábasban forralsz vizet, vagy kamilla teát, kicsit hagyod kihűlni, de csak annyira, hogy ne égesse szét a légzőszerveidet a forró vízgőz. Aztán letakarod magad egy pléddel az edénnyel együtt. A vízbe jó ha cseppentesz 1-2 csepp borsmenta v. eukaliptusz illóolajat. Szerintem tuti segíteni fog, nekem mindig bejön a száraz köhögésnél...
2011. júl. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, én ugyan ebben a cipőben járok! 9 hónapos a Lányom, még napi 5-6szor szopizik. Összeszedtem egy arcüreg gyulladást borzalmas köhögőrohamokkal. A doki - aki egyébként nagyon óvatos, feleslegesen semmit nem ír fel - nekem SINUPRET cseppeket írt fel. Csupa gyógynövény van benne, napi 3*50cseppet kell bevenni belőle. Recept nélkül kapható, az 50 ml-es ára kb. 1300Ft. Nekem segített, már sokkal jobb! 2 napja szedem.

Jobbulást!!!!

2011. júl. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 xStefix ***** válasza:
A lányomnak mindig Stodalt adok, ha köhög, neki nagyon beválik. Homeos cucc, száraz és hurutos köhögésre is jó.
2011. júl. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én Szinupret drazsét szedtem már párszor. Drága, de jó és szabad szedni a tájékoztató szerint.

Jobbulást!

2011. júl. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a tippeket! holnap első utam a patikába vezet majd... addig meg inhalálok, hátha segít...
2011. júl. 31. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!