Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Sikerült már valakinek?

Sikerült már valakinek?

Figyelt kérdés
Ugye ez a 90 napos diéta, mennyi kilót sikerült lefogynotok? Kezdjek bele? Vagy nem éri meg?
2011. máj. 22. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
sok rosszat hallottam róla, azt hogy kiéhezteti a szervezetet, mert a szervezet alig jut fehérjéhez, mert csak egy nap van fehérjenap a nem tudom hány napból... a fehérje nagyon fontos az izmaid miatt... és különben is minden nap be kell vinni a a szervezet számára bizonyos mennyiségű fehérjét, szénhidrátot, zsírt, csak az a nem mindegy, hogy mennyit. én még nem próbáltam, pont ezért, amiket itt leírtam. én nem akarom így kiéheztetni a szervezetem. amúgy azt hallottam, hogy fogytak tőle, ilyen 4-5 kg fogyásokat hallottam átlagban. de én óva intenélek ettől, inkább próbálj meg egészségesebben fogyni
2011. máj. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!Aki ki próbálta mindenki azt mondta,hogy sikerült(átlagba 15kg. de ez mindenkinél változó)Amúgy énis nemrég kezdtem el.itt pár példa: [link]

[link]

2011. máj. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia!


Én 71 kg-ról 64-re fogytam az eddigi 2 hónap alatt. Párom 95-ről 85-re. Tehát működik. Nálam nem volt annyira jelentős a túlsúly (178 centi vagyok), nála inkább; sok zsírt veszített, és nem csak a mérleg mutatja. Úgy néz ki, minket látva már mások is nekikezdtek ennek a környezetünkben, mert tényleg érezhető rajtunk, hogy nem szenvedünk a helyzettől, az eredmény viszont látványos mindenki számára.

Nem mellesleg rendbe rakja az emésztést, ha esetleg volt valamilyen panaszod, nálunk ez is tapasztalat. Szóval valóban diéta, nem pedig valami hiperfogyis őrület.

Mi eddig csak heti egyszer tartottunk gyümölcsnapot, már csak azért, mert így megmaradt a heti sorrend. Most minden 4. napon tartjuk, ahogy az elő van írva.

Igen könnyen tartható diéta, hiszen ehetsz mindenfélét, csak nem egyszerre. Nem értek egyet a fehérjétlenség miatt aggódókkal. Mi eszünk rendesen fehérjenapon (hús, sajt, tojás, tk. mindent egyszerre), és ez teljesen ki is elégíti az igényünket, pedig páromnak korábban nem volt étkezés hús nélkül, nemhogy 3 nap! Nevet rajta, hogy sosem gondolta volna, hogy értékesnek és teljesnek érez egy szimpla vajas kifli paprikával szintű vacsit. Ez pl. rendszeres szénhidrátnapon.


Van energiám ahhoz, hogy elmenjek futni, vagy éppen a hosszúra sikerült munkanapokhoz, és nemrég egy számomra fontos vizsga idejére (utazás, alig alvás, szellemi és fizikai kimerültség) sem kellett változtatnom az étrendemen, mert így is nagyszerűen tudtam érezni magam.


Szóval ha komolyan gondolkozol rajta, én csak azt tudom mondani, hogy ne aggódj, vágj bele, hiszen csak három hónapról van szó, de ha összejön, az nagy elégedettséggel tud eltölteni. Sok sikert kívánok hozzá és kitartást!

2011. máj. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 raduka csilla válasza:
szia én jan 10 töl csinálom szerintem ez nem csak 1 fogyokura hanem életmodváltáa 11kg minusz persze mindenkinek egyéni és meg kell találni az arany középutat még 25kg kellene fogynom de valojában minden egyes kilo szuper 1honapja nem fogytam de karcsusodtam sok sikert
2011. máj. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen =) Azt hiszem megpróbálom :)
2011. máj. 31. 20:15
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is bevált 72 kilóról 57-re fogytam . Szerintem sem kell aggódnod a fehérje miatt. Sok szerencsét a diétához !! :)
2011. jún. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!