Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Akik a 90 napossal fogytak...

Akik a 90 napossal fogytak visszahíztátok?

Figyelt kérdés

És az tényleg igaz hogy meddőséget és cukorbetegséget okoz?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. máj. 28. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ész nélkül csinálod akkor bármilyen fogyókúrától lehet maradandó bajod.

mikor először csináltam akkor csak egy hónapig csináltam. Azt értelemszerűen vissza is híztam. Egyébként csupán egy megfelelő fogyókúra nem garancia arra, hogy meg is tartod a súlyodat. Teljes életmód váltás kell, hiszen nem véletlenül híztál meg.

2011. máj. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én visszahíztam, végig csináltam. Nem normális, hogy van olyan map (kettő is), amikor csak szénhidrátot eszel... (keményítő is az)
2011. máj. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 90 napos egy értelmetlen diéta. A szervezetednek szüksége van minden nap minden tápanyagra. Ez olyan mint ha egyik nap csak levegőt vennél, másik nap meg nem. Az szerinted jót tenne? :) Itt ugyanez megy, csak kisebb károkat okoz, de kárt okoz.
2011. máj. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Én csak 2 és fél hónapig csináltam, mert elértem a célom, 10 kg-ot adtam le. kb 1 éve tartom, de figyelek a kajára. Nekem semmi gondom nem volt vele szerencsére.
2011. máj. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok

egyébként igaz, hogy hülyeség a 90 napos diéta. Olyannyira hülyeség, hogy már újraírták az egészet.

Javaslom az újabb változatot, ott többé-kevésbé mindent lehet enni. Nem az van, hogy gyakorlatilag egyik nap sincsen meg a szükséges tápanyag és vitaminfelvétel mert csak egyfélét eszel.

2011. máj. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!