Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Milyen eredményt értetek el a...

Milyen eredményt értetek el a 90 napossal?

Figyelt kérdés
Kiinduló súly érdekelne, és hogy hány nap után mennyi ment le. KÉREM OLYAN NE ÍRJON, AKI ELLENZI EZT A DIÉTÁT (különösen 1-2 illetőre gondolok, akik beleokoskodnak ész nélkül)MERT NEM ÉRDEKEL . Csak az írjon, aki ezt csinálja és használ is! Tudományos lebeszélés nem kell, köszi.
2011. aug. 29. 12:13
 1/6 anonim válasza:
90%

Szia!


Én elkezdtem a 90 napos diétát, de egy hét után abba is hagytam,mert elértem azt a súlyt, amit akartam. 7 nap alatt 4 kg-ot fogytam és azóta nem is híztam vissza. Lényege a dolognak, hogy be kell tartani az előírtakat.


Sok sikert!

2011. aug. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én anno csináltam másfél hónapig,16 kilót fogytam. Sajnos abbahagytam,kár volt már akkor. Ja,és nem tartottam be sokszor a dolgokat,így is fogytam folyamatosan.

Azóta ikreket szültem,most újra elkezdtem ezt a diétát.

2011. aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első hozzászólónak gratula, ügyi vagy! Látod, ha lebeszélnek róla h milyen sz** ez a diéta, bele sem kezdesz, és a plusz 4 kilódból mára már 8 lenne..

Második hozzászólónak sok sikert kívánok, és egy jótanács: "Amikor már jó irányba nézünk, csupán csak annyit kell tennünk, hogy elindulunk, és nem állunk meg!"

2011. aug. 30. 12:35
 4/6 anonim válasza:
Én kb. 2 éve csináltam, akkor 65,5 kg-ról 58 kg-ra fogytam, torna nélkül. 2 hónapig csináltam. Ezen a héten újra elkezdtem, mert pár kg visszajött a 2 év alatt (de persze, ha tudatos és mértéktartó vagy, akkor ez kivédhető, sajnos Én nem voltam az), és tornázok Alexandrára is. :)
2011. szept. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a 90 nap alatt 16 kg-ot fogytam 6 éve,de utána én se figyeltem a további előirásokra és vissza is hiztam. Most megint elkezdtem. 7 napja csinálom és 4 kg-ot fogytam eddig.
2011. szept. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ügyi vagy! Csak így tovább!
2011. szept. 4. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!