Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ketamin diéta? Lehet inkább...

Ketamin diéta? Lehet inkább fogyókúra és nem diéta. Kinek működött?

Figyelt kérdés
Lehet inkább fogyókúra és nem diéta. Kinek működött? Nagyon káros lehet? Nem kellene sok kilótól megszabadulnom mindenki azt mondja hogy már tul vékony vagyok de szerintem elég sok fölösleg van még rajtam. Barátnőim le akarnak beszélni erről és azt mondják a 90 napos segítene de nekem az eddig nem vált be pedig tudom hogy ha szénhidrát napon "zabálok" akkor is el lehet hízni úgyhogy tényleg alig ettem. Segítenétek?
2011. okt. 2. 23:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha utána néznél dolgoknak, mielőtt még szénmonoxidos vizet veszel szénsavas helyett :D:D:D Ketamin = lónyugtató (ica a beceneve) , Kati = mefedron, erős stimuláló szer, a khat növény egyik hatóanyaga, és amit te szeretnél, az a KETOGÉN. Magyarán csak zsírt viszel be, szénhidrátot meg nem, ezért beindul az elraktározott zsír égetése, és ez lesz a tested "üzemanyaga", nem a szénhidrát, ami alapból lenne, mert ezt könnyebben felhasználja a tested. Remélem kielégítő volt a válaszom
2013. febr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
0%
Te jó ég! Csak drogokhoz ne nyúlj! Normális vagy? Ha egyszer rákattansz nem tudod majd abbhagyni. Gebe leszel az tuti, de az egészséged is rámegy! Amúgy régebben az USA ban amfetamint írt fel az orvos fogyókúrára. De később rájöttek mennyi mellékhatása van és betiltották. A ketamin meg egy erős, hlucinogén nyugtató. Majdnem olyan függóséget okoz mint a hernyó. Inkább táplálkozz egészségesen! És sportolj kicsit.
2015. ápr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!