Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Terhesség alatt lehet a 90...

Terhesség alatt lehet a 90 napos diétàt elkezdeni? Kezdödö terhesség és még az se biztos hogy terhes vagyok!

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 07:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ha terhes vagy, akkor remélen nem gondoltad komolyan.

A picitől elvennél létfontosságú tápanyagokat, aminek lehetnek súlyos következményei. Gondolom egészséges babát szeretnél. Ne diétázz csak figyelj oda az étkezésre, egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, sovány húsokat, ne egyél búzalisztből készült péksütit, kenyeret, ne igyál cukros üdítőitalt, gyümölcsleveket inkább 100%-t igyál. Ha odafigyelsz nem hízol el a terhesség alatt. 11-12 kg egyébként is felmegy, dehát a baba és a hozzátartozó dolgok fejlődnek, azoknak is van súlya.

Ha nem vagy terhes akkor csináld a diétát:))

2009. máj. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Terhesen tilos diétázni.Csak akkor lehet, ha a nőgyógyászod javasolja.
2009. máj. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat! Akkor még vàrok a következö menszeszig, vagy megjön vagy nem :)
2009. máj. 4. 09:58
 4/9 anonim ***** válasza:

Úgyérti: teljes kiörlésű búzalisztből egyél! Ezt m is elkezdheted az egészséges étkezést, ez a babának is jó.

Teljes kiörlésű gabona, zöldség gyümölcs tejtermék, kevés fehér hús még kevesebb vörös, de akkor legyen tojássárgája, bab, a vas miatt, az fontos. Pici zsiradék.

Szedj folsavat!

2009. máj. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

án? Ha gyereket akarsz, akkor neked nem a 90 napos kell.

Válaszd el a napon belül a tápanyagokat! Ne a napok között!

[link]

Testkontroll.

2009. máj. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet hogy igazatok van, addig csinàlom mig nem derul ki a terhesség utànna majd lesz ami lesz :)
2009. máj. 4. 15:03
 7/9 maundrel ***** válasza:
a 90 napost szigorúan tilos terhesen csinálni, sőt ha a diéta közben lesz vki terhes, azonnal abba kell hagyni. (ezt olvastam)
2009. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én terhes voltam amikor elkezdtem, bár nem tudtam.

1 hónap alatt leszaladt rólam 10 kg, amikor is kiderült, hogy babát várok. AZonnal abbahagytam a diétát, mondanom sem kell, nem volt nehéz. :-) a babaának semmi baja nem lett, gyönyörű, egészséges 4,5 hónapos már a leányzó.

2009. máj. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen, valóban várd meg a diétával azt, hogy biztosan nem vagy várandós, mert a babának nem jó egy ilyen drasztikus diéta. Az is jó ötlet, amit valaki már említett, hogy napokon belül tarts elválasztó diétát: azaz egy-egy étkezésnél csak szénhidrátot vagy fehérjét vigyél be, és sok-sok gyümölcsöt és zöldséget - persze a gyümölcsöt csak önmagában!
2009. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!