Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Van, akinek beválik a 90...

Van, akinek beválik a 90 napos diéta?

Figyelt kérdés
Én a szénhidrát napon mindig elcsúsztam. . . Amikor vége lett a 90 napnak nem jött vissza amit leadtatok?
2007. aug. 2. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha mindent betartasz, akkor neked is be fog válni! Én most tartok az első hónapnál, de szemmel látható a változás! :) Ismerőseimnek eddig nem jött vissza semmi! Persze a 90 nap végeztével reggelire csak gyümit ettek, és a teljes diéta végén is ugyanúgy figyelnek az étkezésre. Egészséges ételeket fogyasztanak, nem esznek késő este, mozognak stb.
2007. aug. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,és most kezdtemel megint 1 hónap pihenés után.Ha betartod a reggeli gyümölcsöt és tornázol a leadott kilóid a multé lesznek.Néha azért én is vétkeztem.90 nap -15kg.Egy kis ösztönzés
2007. aug. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ismerőseimnek bevált, és nem is jött vissza. A mennyiségekkel meg úgy vannak, hogy már nem "zabálják le" magukat, hiszen a diéta alatt összeszűkül a gyomor, tehát diéta után is jól laknak a kisebb mennyiségekkel is.
2007. aug. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal lehetséges egy optimális fogyás, én már élő példák után kezdtem el. Barátnőm 24 kg-ot fogyott a 90 nap alatt, kolléganőm 6 hét alatt 12 kg-ot, én a 3 hétnél járok és 5 kg minúsznál tartok. Amennyire tarrtottam tőle, annyira élvezem és eddig minden fogyókúrám eredménytelen volt.
2007. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Persze! Igaz, én nem vagyok jó példa, sokat csaltam, főleg gyüminapon. Azt nem bírom. Sőt, utána sem tartottam a reggeli gyümiket. 10 kg ment le. Első körben 12 volt a cél, azóta az is lement és nem jött vissza semmi.Most szeretném újra kezdeni....
2007. szept. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!